Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szexkapcsolat mellett ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolat mellett ismerkednék titokban. Hogy csináljam h ne menjen híre? Kisváros

Figyelt kérdés

Lépten nyomon olyanokba botlok net társkerin, akik vagy ismernek, vagy van 6 közös ismerősünk, miközben en azt hittem, idegenre írok rá.


A "párom" meg aztán végképp ismer mindenkit, ha egy olyannak is írok, aki őt ismeri, kész is a lebukás.


Most is visszaírtak, hogy amugy ismerjük egymást. Es most félek hogy honnan is.


Nem akarom a jelenlegi szexkapcsolatom lezárni. Mert nem véletlenül van.

Barátom sincs.


Majd ha lesz, lezárom.

De így hogyan?


Csak a monogámiát várja el a "párom", azaz ne feküdjek le mással, de ha szerelmes lennék, meg kapcsolatom lenne, megértené.

Azért vagyok vele, mert ez nekem nincs.


Nem akarom lezárni míg nincs barátom. Ő pont ezért van.


Hogyan ismerkedjek?


Elvégre ő is ezer biztos társkeresőzik, csak nekem ezt egy nő sem mondja vissza.



#szexkapcsolat miatti lebukás veszély
2021. nov. 3. 08:07
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 A kérdező kommentje:

Mármint megértené ha lezárom vele.

De addig amíg vele vagyok elvárja a monogámiát

2021. nov. 3. 08:08
 2/63 anonim ***** válasza:
100%

Miért zavar ha megtudja?

Nem alkalmit keresel, hanem ismerkedsz

Miért lenne ez így baj?

2021. nov. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 A kérdező kommentje:

Irtó birtokló féltékeny.

Az is sanszos ha csak annyit megtud hogy ismerkedem helyből kivág mint macskát sz.rni.


Lépten nyomon infókat kap rolam mikor hol vagyok mert lépten nyomon látnak valahol akiket ismer.


Jóformán kontroll alatt vagyok tartva úgy, hogy elköteleződni nem is akar velem. Kizárolag szexre tart, de mondta hogy ő még szexkapcs ban is teljes hűséget vár el.


Azaz ő ismerkedik valszeg, alakitja másokkal a kis dolgait, elvégre semmi jelét nem mutatja annak hogy én kellenék neki másképp, és én meg "be vagyok zárva" (azaz vele szex es más semmi sem ismerkedés sem randik sem más pasi semmilyen szinten)


Nyitott kapcsolatot ellenzi bele nem menne. (Meg én sem, mert az kész fertő sztem)

Igy rákényszerülök arra hogy titokban ismerkedjem.

2021. nov. 3. 08:18
 4/63 anonim ***** válasza:
25%
Minek laksz kivarosban? Minden szempontbol szivas...
2021. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Pesten elvinné az alberlet a fizetésem
2021. nov. 3. 08:34
 6/63 anonim ***** válasza:
97%
Az nem szexkapcsolat ahol birtokolnak, fenyegetnek, kontroll alatt tartanak. Ez egy mérgező, bántalmazó párkapcsolat. Csak szólok.
2021. nov. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
ennyire kell a szex, hogy keptelen vagy letarni vele es arra koncentralni vegre, hogy megismerj egy normalis ferfit es rendes kapcsoatod legyen?! dontsd el, mi a fontosabb. ha az, hogy heti x alkalommal le legyel rendezve, akkor maradj igy, ha az, h legyen egy normalis kapcsolatod es pasival, aki megbecsul, akkor lepj.
2021. nov. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
95%

Sz.r lehet egy alak szexrabszolgájaként élni kérdező!

Sajnálom ha nem tudsz ebből kitörni, de csak ez hozhatna eredményt

2021. nov. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
94%

Szóval nem vagytok kapcsolatban, csak összejártok néha dugni és aggódsz, hogy mit fog szólni, ha megtudja, hogy ismerkednél.


Most őszintén ki nem szarja le a féltékenységi jelenetét? Nem tetszik neki, hogy ismerkedsz mehet melegebb éghajlatra.


Csak tinderen több száz levelet kapsz egy bal alatt, ha beírod, hogy szexkapcsolatot keresel kötöttségek nélkül.


Ne legyél ennyire életképtelen könyörgöm.

2021. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
90%
Valamiért úgy érzem, hogy kamu a kérdés, de ha nem: ne a közvetlen környezetedben ismerkedj, hanem kicsit távolabb.
2021. nov. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!