Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder nektek is ezt csinálja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder nektek is ezt csinálja? Nem működik rendesen? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Látom a közelben lévőket.


De egyetlen match sincs viszont ha balra húzok sem reagál érdemben.


Akkor eltűnik de a következő megnyitás során újra ott van.



Gondolom ők jobbra húzták mert őket adja be elsőre mindig.



Mi lehet ez?


Újra indítottam a telefont stb de semmi.



Olyan helyen vagyok ahol máskor sok match volt.



2021. nov. 15. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
25%
hol lehet könnyebbre állítani?
2021. nov. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

A Tinder az ilyen... Nem a környék számít, az elején azokat kapod, akik jobbra húztak, utána viszont alig dob fel téged valakinek és match sincs. A cél, hogy fizess elő és élj a kiemelésekkel. Akkor lehet újra match is.

Vagy hosszabb időre törlöd magad és akkor megint újként kezel. Ez van: üzleti érdek áll mögötte.

2021. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem értitek.

Régebbi regisztráció során sok match volt. Amúgy külföld.


Most ugyanaz a hely új reg és nulla match.


A balra húzásra sem reagál érdemben. Megint feldibja őket.

2021. nov. 15. 16:34
 4/8 anonim ***** válasza:
18%

Ja, azt nekem is csinálja, hogy újra feldobja ugyanazokat balra húzás után. Megoldás: kattints valahova a Tinderen belül, pl. a csevegésekre, miután balra húztad őket.

A matchek gyakoriságával viszont hidd el, az van, amit írtam.

2021. nov. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyat nekem is csinál, hogy néhány balra húzottat bead napi többször is, de jellemzően mindig ugyanazokat (szerintem ők kiemelést vettek).


Sőt, nekem olyan bug is van, hogy jelzi, hogy Xy írt, de az üzi csak 5 perccel később jelenik meg.


Viszont, ami reális veszély, az a "shadow ban": ilyenkor robotnak hisz (akár tévesen) a rendszer és úgy tilt, hogy te semmit(!!!) nem észlelsz belőle. Jelei: nincs új match/kedvelő (még előfizetés nélkül is látható, hogy van-e új homályos arc illetve a chatnél is változik a név a "reklám sávban"). De ezek egy xar profillal alapból is megeshetnek.


A legbiztosabb jele, ha írsz egy matchednek és megkérdezed (pl. Facén, Skypeon vagy személyesen), hogy Tinderen átment-e az üzi. Ha nem kapja meg az üziket, de neked úgy jelzi, hogy elment, akkor tuti, hogy shadow ban van.


Ilyenkor vagy új számmal regizel (és nem kötöd össze a régi Facéval, Instával, app storral stb) vagy törlés (profilt is, nemcsak appot) és minimum 3 hónapig nem regizel újra.


Az előfizetés ilyenkor nem segít.

2021. nov. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Másról beszélünk.

Sem a jobbra sem a balra húzás nem okoz semmit.


Nem vagyok tiltva akkor nyilván senmi sem működne.

2021. nov. 16. 07:05
 7/8 A kérdező kommentje:

Azóta rájöttem, hogy tényleg shadow ban az oka.


Új google fiókot nem csinálhatok, hiszen minden azzal van használatban, a telefonomon az van.

Új google fiók nélkül ki lehet valahogy kerülni?

Vagy akkor most két telefon kell és a másikon másik fiók?



Hihetetlenül aljas dolog ez a shadow ban.

Az is szemétség, hogy google fiók alapján is tiltanak, mert telefonszámot és e-mail címet könnyebben szerez újat az ember.


De az legnagyobb szemétség, hogy nem is tud róla az ember.

Minek találták ki ezt amúgy?


Sokkal korrektebb lenne ha rögtön kiírná a tinder, hogy tiltott profil mint a normál tiltásnál és akkor tudnám.

Kitiltani lehet, de ez mire jó, hogy még tudatlanságban is tartják a felhasználót?

2021. nov. 22. 13:26
 8/8 anonim válasza:
ronda vagy asszem
2023. nov. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!