Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki számít papucsnak?

Figyelt kérdés

Ki számít papucsnak?

Ki számít mulyának?



2021. nov. 16. 21:03
 1/4 Noren1989 ***** válasza:
79%

Akik a szabad akaratukat elhanyagoljàk.


Deal?

2021. nov. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ezek ostoba jelzők. Ha egy srác engedékenyebb, és nem veszekedik minden apróságon, akkor már egyből rányomják, hogy papucs. De ha a párnak így a jó, ők így szeretik egymást, akkor kinek mi köze hozzá?

Én egy elég nagyszájú, karakán nő vagyok. A férjem egy halk szavú, kedves srác volt. Azért is szerettem bele. Jóakaróim azt mondták, hogy vele biztos könnyű jól kijönni, a rosszindulatúak meg azt mondták, hogy papucs, nem illetek össze. Ezt ki dönti el? Ha mi jól elvagyunk egymással? Amúgy most már nem mondaná senki papucsnak, sőt, eléggé mogorva, tény, hogy még mindig kinyitja nekem az ajtót, ha jövök, előreenged, lesegíti rólam a kabátot. Kevés sajnos az ilyen férfi már.

2021. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki mindenben és mindig alárendeli magát másoknak, soha nincs önálló véleménye, nem tud kiállni az igazáért.
2021. nov. 17. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%

Papucs definíciója szerintem:

Idősebb pasas fiatalabb barátnő. Régóta együtt vannak különben, szóval egy tartós hosszútávú kapcsolat. Elég fiatal volt a nő mikor összejöttek és összehozott magának egy szép karriert. Viszont közel sem egyedül!!! A pasi a saját karrierje mellett viszi a háztartást és tolja az anyagiakat. A nő kb. kiteregetni nem hajlandó és külön kasszán vannak,de egy bevásárlást pl mégis a pasi fizet.

Most a nő elért a karrierjében egy magas pontra itt megállhatna kicsit és fókuszáhtna másra és a családjára. Ez az ami jogosan hiányzik a pasinak, csak élnek egymás mellett. A pasas szenved de valamiért nagyon nem száll ki, biztonság megalkuvás, passz.

Sokat dumáltam vele és egészen aprósagokban nyilvánul meg az ahogy a nő kihasználja. Azért a férfinak is van lelke úgyhogy női részről nem gondolom hogy a szex elég eszköz mindenre.

Egy szó mint száz, itt az egyik fél semmit nem tol bele a kapcsolatba viszont elvárásai vannak, ez a férfinek jogosan nem tetszik mégsem vált. Lehet ez a korkülönbség miatt is. Középkoru pasi ként sem könnyű újra stabil kapcsolatot találni.

Szóval szerintem ő egy papucs, nehéz de a sarkára kéne állnia, saját maga érdekében mégsem teszi. Különben jól eldumáltunk a melóhelyen mert én ezt női szemmel mondtam neki. A mi beszélgetéseink is most abbamaradtak ugyanis a hölgyike otthon féltékenykedni kezdett.

Neki is mondtam hogy őszintén nem tudom mi tartja össze az Ő kapcsolatukat és valamit sürgősen változtatni kéne.

Én húztam egy ilyet 2 éve még egyetemen jöttem össze a sráccal. Aztán nekem lett karrierem és folyamatosan vannak céljaim ő pedig megragadt egy gyerekes csak tengődjunk szinten. Nehéz volt de az új párommal sokkal többet fejlődtem a kapcsolatokban. Ég és föld a kettő

2021. nov. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!