Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúk miért konkrétan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért konkrétan a szüzességüket akarják elveszíteni, miért ez frusztrálja őket?

Figyelt kérdés

Egy lánynál OK, ott egy hártya, ami egy fizikai változás, ha átszakad. Utána már nincs az a félelem, hogy fáj.

A fiúkkal ilyen nem történik.


Annyi fiú írja itt "azért, mert szűz vagyok". De szerintem náluk nincs akkora jelentősége.



2021. nov. 20. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Azért, mert a "vajon milyen érzés, miyen lehet" 30 év felett már elég frusztráló.
2021. nov. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%

Hat nekem ugyanugy fontos, hogy egy fiu szűz-e vagy nem, pláne hogy direkbe az ilyen fiukat keresem:D

Ez nem csak a lanyok "erteke"

Ha egy pali elvesziti a szuzesseget 12 evesen, az ugyanakkora r**banc, mint egy lanynal:)

"Utána már nincs az a félelem, hogy fáj." ez meg a masik.. ne haragudj, kajak ilyen hulye vagy?

Egyreszt egyaltalan nem mindegyik lanynak faj a szuzesseg elvesztese, peldaul nekem se fajt, a masik meg, hogy fajhat a behatolas, vagy maga az aktus is, csak mert nem vagy szuz. (nem vagy elegge izgalmi allapotban, nem megfelelo meretu a farka, nem eleg nedves a lany, nem eleg tag, a mehszajanak utodik stb)

Ne legyel ilyen nyiltan tudatlan kerlek

2021. nov. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Mert a nők lúzernak tartják a szűz pasikat.
2021. nov. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Társadalmi nyomás, önmagában semmi sem változik attól, ha 1x betetted egy nőbe.
2021. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem a szüzességen múlik, hogy kit tartanak lúzernek a nők. Ha valaki egyszer elmegy prostizni, attól még utána is ugyanolyan lúzer marad, akivel egy nő sem fog szóba állni továbbra sem, mivel sem a személyisége, sem a kinézete nem változik egyetlen qrástól. Legfeljebb pár napig elhiszi magáról, hogy mekkora faxacsávó, mert elhitte a prostinak, hogy ez volt élete legjobb 2 perces szexe.
2021. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mer azok a férfiak aki igy álnak hozzá azok gyerekesek.
2021. nov. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Frusztrál, de nem konkrétan a tény miatt, hogy még nem volt szexuális. Persze az önmagában is elég frusztráló, de a legjobban az fáj, hogy sosem volt részem szerelemben, sosem szeretett senki (és valószínűleg nem is fog).

Szebb, jobb ráadásul nem leszek. Most vagyok 21 éves, fiatal. 20 év múlva már csak az átlagos magyar középkorú embereket elnézve, sokkal rosszabb állapotban leszek, mint most.

Ha most nem kellek senkinek, valószínűleg később sem.


21F

2021. nov. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
7: Jobb bármikor lehetsz (pl. 25 éves korodra szépen kigyúrhatod magad ha most kezded, például)
2021. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

8. Csak szolok.

Ez nem úgy működik hogy aki ki van gyúrva annak automatikusan lesz nője, mert nem minden nő szereti a kigyúrt férfiakat.

Ahhoz hogy összejőj valakivel aki tényleg tetszik neked, nem csak úgy valaki aki elfogad ahhoz szerencse is kell.

2021. nov. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
9: Nekem ne mond, ha bárki én tudom! De saját magadon bármikor tudsz javítani önmagadért, erre céloztam.
2021. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!