Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha nem merek már kb....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha nem merek már kb. 25 vagy feletti nőkkel randizni, mert pl. nincs kocsim és lakótárssal lakom albérletben? 27/F

Figyelt kérdés

Nincs jogsim sem és ez mellett jelenleg tanulok első sorban. Már dolgoztam életemben, csak később döntöttem el mi akarok lenni, később is kezdtem a sulit és nem tudok teljes munkában dolgozni mellette. De pl. a nyarat is végigdolgoztam, most is dolgozom néha diákmelóban. Amúgy önálló vagyok, már 19 éves korom óta nem otthon élek, van félretéve néhány millióm (külföldi munkából), ezt csak azért mondom hogy nem is hónapról hónapra élek. Az utóbbi pár évben aztán voltak félresikerült randijaim, amiket az élethelyzetemre vezetek vissza és erősen éreztették velem, hogy erről van szó. Ismerkedéskor rengeteg nő alapból leprásként tekint rám, amikor kiderül max. az első randin, hogy nincs kocsim és jogsim, vagy hogy nem egyedül élek. Ezekre úgy lenne pénzem, hogy van rá pénzem a bankban, csak nekem többet ér, hogy van anyagi tartalékom, minthogy ilyenekkel vagizzak egyelőre és az a pénzem sem újratermelődő forrásból van, hanem külföldön kerestem főleg és már nem szeretnék kimenni. Az a durva, hogy ezek jellemzően maguk amúgy vagyontalan csajok, csak annyi, hogy jelenleg dolgoznak. Ez is változó, hogy valamelyik egyedül él, valamelyik a szüleivel, valamelyiknek van kocsija, valakinek nincs.


Főleg a 24-25 és feletti már dolgozó nők azok, akik ilyenek. A fiatalabbak még megértőbbek ezt látom. A legutóbbi barátnőm is 22 éves volt, de nem akarok kizárólag 20-huszonpár éves csajokkal ismerkedni, nekem a világon semmi bajom nem lenne egy 26 évessel sem, csak ők elutasítóak ezt látom.


2021. nov. 22. 08:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
65%

Nem gondolnám hogy ez a probléma. A világon több ezer pasinak nincs kocsija stb és mégis van parjuk

A kocsi a mai világban lassan elengedhetetlen. Ez tény

Nekem nőként inkább az lenne zavaró hogy közel a 30hoz inkább egy önálló ferfire vágynék...

Vagy rossz lányoknál kezdeményezel vagy veled van baj

Es nem az hogy nincs kocsid stb

Az én környezetemben soha egy barátnőm sem ismerkedett igy vagy utasított el pasit csak azért mert nem volt kocsija...

Az önállóság hiánya miatt már igen de az más tészta

Úgyhogy nem tudom te kikkel ismerkedsz...

2021. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen.
2021. nov. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sok 25 feletti nő már tervezi a jövőt komolyabban.

Biztos van olyan köztük, akinek az egzisztencia nem annyira számít, de azért készülj továbbra is erre, amit tapasztaltál, mert így működik az élet.

Én ugyan 33 vagyok már, de ahogy emlékszem, nekem is elment kedvem 25 fölött, mikor egy randin ezekkel szembesültem.

Azután pedig már első randira sem került sor azzal, aki ilyen volt, mert akkorra már kiderítettem, és úgy gondoltam, egyikünk idejèt sem pocsékolom. Találjon egy olyan lányt, akinek ez nem számít.

2021. nov. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rossz emberekkel ismerkedsz, nekem egy randin se volt probléma az albérlet, albérlőtárs illetve az egyetem sem. Pénzem sose fitogtattam, nem is nagyon volt, hiszen egyetem mellett alig tudtam dolgozni (100 nettóm volt a max, amit egy hónapban kaptam, azt is csak nyáron). Helyedben máshol keresgélnék mi a valóldi probléma!
2021. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
55%
A 25 fölötti nők fejben felnőtt férfit keresnek. Az lehetsz akkor is, ha nincs autód. Meg lehetsz nagyra nőtt kisfiú akkor is, ha történetesen apu tett egy verdát a feneked alá. Szóval nem ezen múlik.
2021. nov. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a szituaciokat soha nem tudom elkepzelni, hogy zajlanak a valo eletben.

tok jol alakul az ismerkedes a csajjak, szinpatikusak vagytok egymasnak, megvan a kemia, aztan mondjuk a 3. randin felveti, hogy ugorjatok le hollokore/balatonra/akarhova, erre te kozlod, hogy jo menjunk, de nincs kocsid, szoval tomegkozelkedessel kell megoldani. ezekutan a csaj lefagy, elhidegul, azt mondja, fontos dolga van es lassan mennie kell. este megirja uzenetben, hogy ‘ne haragudj jozsi, nagyon birlak es bejossz nekem, de nincsen kocsid, szoval nem folytathatom tovabb veled az ismerkedest, mert igy tudunk lemenni hollokore/balatonra/akarhova.’


vagy hogy kell elkepzelni? szerintem ezek a kerdesek vagy ordas nagy kamuk vagy nem tortent ilyen elutasitas soha, csak te szeretned belelatni, hogy a kocsi/sajat alberlet hianya miatt van, mert egyszerubb erre fogni, mint a valodi okokat megkeresni.


sok ember 25 eves kora korul kezd csak rendesen dolgozni. az ismerosi koromben egy lany sincs, aki ezek miatt elutasitott valakit, sot sokan ugy jottek ossze a pasijukkal, hogy annak se kocsija nem volt, se kulon alberlete. igen, volt baratnom, aki huzta a szajat, hogy a sracnak nincs kocsija, de nem szakitott vele, mert amugy minden oke volt es tudta, hogy ez nem er annyit, hogy kidobja. nem tudom, te milyen nokkel, lanyokkal randizgatsz..

2021. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

1. "Úgyhogy nem tudom te kikkel ismerkedsz..."

Random nők társkeresőről. 25 éves könyvelő. 25 éves ex-stewardess, jelenleg adminisztrátor. 24 éves irodista. 26 éves volt iskolatársam, akivel régen tetszettünk egymásnak.

Azt hogy önálló férfira vágysz arra értetted, hogy engem nem tartasz annak? Miért?

Te csak a kocsiról beszélsz főleg, de nem csak a kocsit mondtam, több minden van, amik összeadódhatnak. Még tanulok (hiába dolgozok mellette), lakhatás, kocsi.

3. Köszönöm az őszinteséget!

4. Pár éve még volt barátnőm és helyesnek is mondanak, szóval nem hinném, hogy a külsőmmel vagy belsőmmel van a probléma, mivel régen tudtam párt találni tizenévesen vagy még néhány éve is.

5. Nem tudom, nekem azért eddig a 3-as tűnt annak, aki a legőszintébb volt.

6. Nem. Már az első randin (ha nem előtte) szóba kerülnek ezek. "Te mivel szoktál járni?" vagy "És kivel laksz?", tehát nem totál közvetlenül rákérdezve, de úgy hogy kiderüljön. De ilyen alap dolgok szerintem még normálisak is, hogy néhány órán belül szóba kerülnek, ha két ember beszélget egymással. A 3-as válaszoló jó példákat hozott fel, hogy ő is hogy csinálja.

2021. nov. 22. 10:26
 8/26 A kérdező kommentje:

Akik nem tudják elképzelni. Na pl. itt van egy chat screenshot egy tavaszi ismerkedésemből. 25 éves irodai adminisztrátorként dolgozó lány, aki a szüleivel lakik, tippre olyan nettó 150-200-at kereshetett. "Nem tudjátok milyen nőkkel ismerkedhetek." (írta az 1, 4, 6 is lényegében): Sima lányokkal társkeresőről. Nem tudom ezen mi olyan hihetetlen.


[link]

2021. nov. 22. 10:29
 9/26 anonim ***** válasza:

Teljesen normális a lány válasza.

Sajnos ez igy van.

Nekem is van jogsim, kocsim. Számomra is zavaró lenne ha nekem kellene hurcolnom a pasit kocsival, nekem kellene erte menni egy randi előtt stb

Van akit ez nem zavar, irta is. De őt igen, és engem is.

2021. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

9. Köszönöm az őszinteséget!


Egyébként nem kell engem vinni sehová. Tömegközlekedéssel és biciklivel járok most is magamtól is. Vagy nem tudom ezt a hurcolást te hogy képzeled el. Lehet a nők szívesen vitetik magukat mindenhová autóval, ha a férfinak van, de én ilyet nem tudnék elképzelni. Mindenhová el tudnék menni magamtól, ahogy eddig is.

2021. nov. 22. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!