Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért akarják okvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért akarják okvetlen tudni (2 év alatt 3 nő mind megkérdezte tőlem pár nap után), hogy ahol élsz az albérlet vagy saját tulajdonú panellakás?

Figyelt kérdés
2021. dec. 5. 14:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
87%
Vagy szimplán kíváncsiak, vagy nekik ez egy fontos szempont. Ki tudja. Én például sosem kérdeztem még ilyet férfitől.
2021. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Huszonévesen tőlem sem kérdezték sosem.
2021. dec. 5. 14:57
 3/63 anonim ***** válasza:
86%
Én csak azt szoktam megkérdezni, hogy szülőkkel él-e, mivel az a 40-es korosztályban számomra kizáró tulajdonság. 39+N
2021. dec. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
81%
Ez olyan, mint valami kitöltendő kérdőív szövege. "Saját tulajdonú panellakás".
2021. dec. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ebben nincs semmi ha ismerkedik az ember.

Most nyilván nem első randi első kérdése legyen, de az ember beszélget mindenféléről, hobbi, család, munka. Ha szóba jön a lakás, szerintem semmi gáz nincs abban ha megkérdezi valaki, hogy a sajátod e.

Én se veszem zokon nő létemre.

Hozzá tartozik ahhoz, hogy megismerd a másikat.

2021. dec. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
18%
Nőként kérdezem, 5-ös, miért fontos? Mi derül ki az emberről?
2021. dec. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
57%

Mert ha hosszútávon tervezünk, akkor jobb, ha van lakása, amiből tovább lehet lépni, később összeköltözni, esetleg család. Én nem vagyok aranyásó, nekem is van lakásom, egzisztenciám, szóval jó, ha a másik is hasonlóan áll. Szülőkkel lakás, kolesz, lakótársak nálam teljesen kizáró tényezők és sok nő így van vele, még ha így konkrétan nem is vallják be.

27/N

2021. dec. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
58%
Albérletből is tovább lehet lépni.
2021. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg kíváncsiak. Én ezt soha egyetlen pasitól sem kérdeztem még meg, viszont tőlem már vagy egy fél tucat pasi megkérdezte ugyanezt. 32/L
2021. dec. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

én például így tudtam meg az illetőről, hogy mivel sajátja, ott akar maradni, nem költözne, nem adná ki másnak. Én meg nem akarnék később abba a városba költözni. na bumm.

Nem kell mindig a legrosszabbat feltételezni a másikról…

2021. dec. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!