Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a tanácsok működhetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a tanácsok működhetnek egy csúnya férfinak?

2021. dec. 7. 19:45
 1/9 anonim válasza:
27%
Felejtsd el... Én velem kis kicseszett az élet. 41 évesen magányban, depresszóban, testképzavarban élek. Hátam mögött két öngyilkossági kísérlet. Amit a nőktől kaptam, az nem volt más, mint megvetés, kigúnyolás, érdektelenség. Amint meglátták a fotómat, már tudtam, semmi esély. Így abbahagytam a keresgélést. Talán a következő életben átlagos pasi leszek, és sikerül. Jelenleg abban a stádiumban vagyok, hogy ha már jönne is valaki, késő... Mert szorongok, és nulla önbizalmam van. Addig, amíg a média a szemetet árassza, addig azok, akik kicsit sem néznek ki jól, elmehetnek a francba. Sajnos ez van. Nézhetsz te ilyen-olyan videókat...
2021. dec. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1


Köszi, hogy ezt megosztottad, egyébként nekem is teljesen hasonló tapasztalataim vannak. Viszont ez a videó egy szatíra, pont a PUA-kat gúnyolja ki, hogy mennyire használhatatlan tanácsokat adnak méreg drágán.

2021. dec. 7. 20:01
 3/9 A kérdező kommentje:

1


Egyébként egyetértek a médiás dologgal. A helyzet rosszabb mint bármikor, hiszen a nők agyát átprogramozták az ideális külsejű pasit illetően. Sosem volt ennyi incel mint most és azt saccolják a férfiak 35-40 % lesz az a következő években.

2021. dec. 7. 20:03
 4/9 anonim ***** válasza:
35%

Általánosítás, nem minden nő agyát mosták át, van akinek nem a külső számít, hanem a vagyon.

Oké, tudom, nem vicces, de akkor is naaaa...

Engem nőként marhára zavar, ha a ló nincs, jó a szamár is kategóriában kezelnek, vagy érzelmi zsarolással próbálnak hatni rám.

Egyébként én is egyedül vagyok, és? A nap ugyanúgy fel kel, a világ nem dől össze.

Inkább egyedül, mint egy "ez is jó lesz" kapcsolatban :)

2021. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
A hülye sexualitás miatt ne legyetek rossz kedvűek az csak egy állatias ösztön.
2021. dec. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"A hülye sexualitás miatt ne legyetek rossz kedvűek az csak egy állatias ösztön."

Nem amiatt, hanem inkább annak hiányától. Pont azért mert ott van bennem mint ösztön, és így ennek hiánya (a teljes intimitás, romantika is benne van) kikészít.

De kösz a jószándékú tanácsot!

2021. dec. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6


Ja jó lenne csak úgy kikapcsolni random ösztönöket. Minden probléma megszűnne a világban….

2021. dec. 8. 13:00
 8/9 anonim ***** válasza:

Prosti lehet megoldás?

Soha nem gondoltam volna hogy prostikjoz járok majd pláne hogy mániákusan félek a baciktól vagy féltem de még is. Fáj hogy álkedvességet kapok amolyan placeno de akkor és ott legalább nővel vagyok. Olcsóbb kategóriaval akkor 5 óra is össze jön nagyon jónál, drágánál 1 luxusnál ami szerintrm nrm jobb mint a többi fél óra amit ki bírok adni.

2021. dec. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lényeg az hogy már most többet dugtam pár hónap alatt mit a legtöbben hosszú házassági évek alatt. Persze lehet el cserélném pár hónap igazi akár szex mentrs kapcsolatért ami őszinte
2021. dec. 9. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!