Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-38 közötti életkorban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-38 közötti életkorban a legtöbb férfi foglalt ? Alig találok aki szingli nemhogy még a többi dolog klappolna

Figyelt kérdés
Igaz nem Bp-n lakom hanem megyeszékhelyen de ez akkoris annyira elkeserítő. Szerető nem akarok lenni, más párjàt “ elszedni” meg nem tartok korrektnek. De már lassan ott tartok, hogy nem leszek korrekt mert vagy idős öregek vannak egyedül vagy kamasz fiúk akik bár helyesek, kedvesek de nem igazán az én asztalom.

2021. dec. 8. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
93%
Vagy varsz par evet, amig tonkremegy az elso hazassag, vagy keresel negyvenest, akinek mar tonkrement es szingli.
2021. dec. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
94%
Van rengeteg szingli 30-38 éves férfi, csak éppen te is írtad, hogy a többségüknél a kor stimmel, csak más dolgok nem klappolnak.
2021. dec. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 A kérdező kommentje:

1 A sokkal idősebbekkel nem igazán jövök ki. Meg már mire várjak ?!


2 Épp azt írtam, hogy alig találok így nincs tovább el se jutok a többi dologig, hogy megismerjem stb.

2021. dec. 8. 09:27
 4/82 anonim ***** válasza:
23%
Ne törődj vele, ha foglalt. Ha olyan szuper az a házasság, úgyse tudod "elszedni".
2021. dec. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/82 A kérdező kommentje:
4 Eddig sosem csináltam ilyet mert nem vagyok ez a típus, tiszteletben tartom ami “másé “ de már annyira csalódott vagyok.
2021. dec. 8. 09:37
 6/82 anonim ***** válasza:
23%

Magasak az elvárásaid. Te sem lehetsz tökéletes,ha 30+évesen egyedül vagy.

Talán keress olyat akivel jólérzed magad. Lehet nem lesz olyan jóképü helyes magas stb ahogy elképzeled,de 10év mulva az lesz a fontos,hogy hogy néz ki? Vagy az,hogy házias,humoros,segítőkész,támogató stb?

Sajnos te is elhervadsz idővel, 40hez közeledve már sajnos baba sem nagyon lehet, ismerek 45év körüli nőt aki fiatalon ette a férfiakat,de most a kutyának sem kell,max 1 alkalomra..😐

2021. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:

6. Mint írtam, el sem jutunk odáig mivel a legtöbb foglalt, innentől meg már nem számít…

Én egy több mint 6 éves kapcsolat után vagyok most , azért vagyok egyedül 30 évesen.

2021. dec. 8. 10:13
 8/82 anonim ***** válasza:
19%

Amúgy hány éves vagy? Mert ez a korosztály már nem a saját korosztályában keres, hanem minimum 10+ évvel fiatalabbat. ha harmincas nő vagy, akkor ez számodra teljesen rossz vadászterület.


Egyébként meg a kérdésre válaszolva:


A férfiak célorientáltak, az egyik ilyen cél az otthonteremtés, feleség, gyerek. Ha ez a cél volt az életében, és ennyi idősen nem oldotta meg, akkor nem kell szó szerint senkinek, tehát neked sem.

Ha nincsenek ilyen céljai, mint például nekem, akkor viszont csak szeretői, maximum zsákutcás párkapcsolat lehet belőle, mert nem lesz/leszünk hajlandóak össze költözni, vagy gyereket vállalni. Ez se felel meg neked.

Amennyiben a húspiacon olyan alacsony az értéke, hogy akarata ellenére nem sikerült ezt elérni, vagy már van mögötte egy válás, akkor meg hozza magával a rengeteg frisztrációt, ami miatt ápolónő leszel, nem partner. Ez sem igazán jó.


Lehet nem bíztató, kellemes vagy jó olvasni, de nagyjából ez van. Ha lottó 5-ösöd van, és találsz egyet, akikre ezek nem igazak, akkor gratula, de általánosságban attól még ez lesz.

2021. dec. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:

8 30 vagyok. Általában nem jövök ki a sokkal idősebbekkel. Fiatalabbaknak szoktam tetszeni de azért egy 23-25 éves nem az én pályám, hiába kedves. Azért akinek vége lett egy élettársi kapcsolatának esetleg elvàlt nem kell attól, hogy felkösse magàt.


Vagy esélyt kellene adnom fiatalabbaknak vagy nem ennyire komolyan venni azt, amit eddig, hogy ha foglalt akkor tabu. Más ötletem már nincs, mert elszaporodni nem fognak sajnos 😀

2021. dec. 8. 10:32
 10/82 anonim ***** válasza:
23%

8 vagyok.


Ezért itt megköveznek, de őszintén:

Az életben mi nem verseny? HA kell valami, ami másé, és jobb vagyok, el tudom venni, akkor a legtermészetesebb dolog, hogy elveszem. Munkában, életben, párkapcsolatban így lehet előbbre jutni.

2021. dec. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!