Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt-e már olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt-e már olyan, hogy elsiettétek az ismerkedést? Illetve ismerkedtetek olyannal aki siettette veletek a folyamatot?

Figyelt kérdés
Mikor találkozol valakivel aki tetszik. Volt már hogy csak az egyik fél érzett mélyebb érzelmeket, míg a másik legfeljebb szimpátiát? Itt arra gondolok, hogy pl. sikerült-e vajon lassítani, időt adni a másiknak, avagy pont emiatt nem lett belőle több. Miben változott a hozzáállásotok az ismerkedéshez?

2021. dec. 13. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen történetem volt. A pasi idősebb volt tőlem kb 10 évvel, én huszonéveim elején, Ő harmincas.Én még buliztam,Ő már az első kb két alkalom után a szülőknek akart bemutatni,és meghívásom hiányában is ellátogatott hozzánk, kezében a virágcsokorral anyukámnak, a borral apunak.Én még el sem tudtam dönteni,hogy igazán kell-e Ő nekem amikor gondolatban már kétszer feleségül vett.Tisztában volt azzal,hogy én mit gondolok kettőnkről, ennek ellenére tette a fentieket


Lezártam, itt már nem volt kétségem afelől,hogy nem akarok Tőle semmit.Idegösszeroppanást kapott, ami azért is volt kellemetlen mert munkában is kapcsolatban álltunk,Ő pedig még véletlenül sem titkolta,hogy mindez az én viszonzatlan "szerelmem" miatt történt Vele.


Tehát...abban változott a hozzáállásom,hogy odafigyelek arra,hogy még egyszer ilyen ne történjen meg.

2021. dec. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy nő aki igen benne volt a korban (34) és gyereket akart tőlem. Ismerkedesunk után kb 1 hónappal már konkrétan azt mondta hogy költöztünk össze, semmilye nem volt a ruháin kívül. Pucér valaggal akart gyereket.

Szakítottunk!

Fél évre rá találkoztam vele 5 hónapos terhes volt!

Ilyen erőltetett módon senki és semmi nem kell.

2021. dec. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt már olyan. Nem bántam meg, nem úgy, mint ő.
2021. dec. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, persze hogy volt.

Bár nem tudom ez mennyire ide való.


Volt egy csávó, akivel ismerkedtem. Semmi másból nem állt a találkozó már az első pár alkalommal csak hogy felmentunk hozzá , feküdtünk az ágyba és csókoloztunk.


O mar tervezgetett, állandóan elmondta hogy igy úgy tetszek neki stb..

Aztán eloadta hogy kirakjak abból a lakasbol, és keres másik albit de nincs elég penze. Mondta hogy szeretne velem osszekoltozni 🤣

Celozgatott h mi lenne ha adnék neki kölcsön.

Aztán mikor ezt szóvá tettem leosztott hogy mit képzelek én. Nezzek már rá ő milyen ruhákba járkál szerinte rá van szorulva az én penzemre? Meg hogy neki van felreteve pénze de ahhoz nem akart hozzanyulni,mert a fiának tette félre.


Azóta volt egy nője, kikoltozott külföldre de nem tartott sokáig. Volt már anyum munkahelyen kB 2 hónapot.

2021. dec. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azigen 1-es. Kb elképzelte a közös házaséleteteket 10 évre fejben. 😂 Fogalmam sincs hogy lehet valaki így elrugaszkodva. Nekem ennyire vad fantáziám nincs. 😄

Jogos hogy leléptél 3-as. Én sem gyűrűt meg gyereket látok egy nőben ha megtetszik, és ehhez jópár évig ragaszkodok is. S ha minden klappol köztünk, vica versa! Ragörcsölni felesleges a dolgokra. 😁

Aww 4-es, kis romantikus ember lehetett! 🥺 Még spórolt is, igazi aranyember! 🤣

Onnan jött elő a kérdés hogy akivel legutóbb ismerkedtem így jártam. Nem volt ideje neki hogy kialakuljon benne a szerelem, pusztán vágyat érzett és vonzalmat. Bevallom utólag hibáztam amikor nem voltam türelmes. Pedig ha időben felismerem...

Köszönöm az eddigi válaszokat, szívesen olvasok még hasonlókat. 😊

2021. dec. 13. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!