Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők.Miért nem álltok meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők.Miért nem álltok meg az utcán,ha egy férfi ismerkedni akar? 50 körüli férfi vagyok,25-40 közötti nőket szólítok le.Rám néznek és rémülten tovább sietnek.Azt sem engedik hogy bemutatkozzam.Elég kiábrándító ez a hozzáállás.

Figyelt kérdés
2021. dec. 16. 17:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
100%

Miért állnék meg? Pláne egy apám korabelinek? Ha nem útbaigazítást vagy más segítséget kér az adott illető, akkor nincs miről beszélni, számomra érdektelen.


Amikor az utcán vagyok, dolgom van, megyek helyekre és legtöbbször időpontra, nincs időm megállni egy ismeretlennek. Ne vedd magadra, de pont nem érdekel, hogy be szeretnél mutatkozni vagy ilyesmi. Nem ismerkedem utcán.

26/N

2021. dec. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
90%
Gyanítom nem vagy egy Alain Delon!
2021. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
91%
Trollkodj másutt, kérdező.
2021. dec. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretnék apám korúakkal ismerkedni. Plusz velem előfordult ilyesmi. Mentem a buszmegállóba a városba és hozzám csapódott egy 40 körüli de lehet hogy feletti pasi. Bókolt és próbált velem beszélgetni. Nem féltem csak magasról tettem rá még a nevemet se mondtam meg mert minek egyszerűen nem érdekelt és szerintem gáz az ilyesmi hogy az utcán akar valaki így ismerkedni. Jah és meg is várta velem a buszt. A szerencse hogy munkába mentem nem haza felé.
2021. dec. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
97%
Hát mondjuk lehet nem olyan lányokkal kéne próbálkozni, akiknek az apjuk lehetnél. De úgy eleve nem is értem, hogy jut eszébe bárkinek is random idegeneket leszólítgatni az utcán, hogy ismerkedjen meg bemutatkozzon. Az ember általában azért van az utcán, mert éppen megy valahova, dolga van. Ha csak nem útba igazítást kér pl az illető, én sem állok meg, miért tenném? Nem vagyok én neked senkid, hogy bármivel is tartozzak irányodba. Arról nem beszélve, hogy nekem még párom is van, szóval egyáltalán nem díjaznám az effajta közeledést.
2021. dec. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
99%

Én 26 éves vagyok, apám 55.

Ha egy ilyen idős ember megkörnyékezne, én is futnék.

Ismerkedj te 45-60-ig, az való neked.

2021. dec. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
7%

Kerdezo.

Hiába szidjátok a kerdezőt, férfiként pacsizok vele!! Most kinek mi baja van vele? Egyik haverom is 50 éves,felesége 39.

És valoban,ja a nők manapság nagyképűek!

Pacsi kérdező

2021. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%

1. kit érdekel, hogy te mit akarsz?

2. eléggé mellé lőttél a korosztállyal.

2021. dec. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
100%
#7: Nem az a baj, hogy próbálkozik. Tegye. Az a baj, hogy számonkér. na, ahhoz semmi alapja nincs.
2021. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
100%

Ja persze, az a "nagyképű", aki nem áll meg egy idegen, apja korabeli fickónak csak úgy az utcán, mikor épp siet valahova, csak azért mert ő most ismerkedni akar. Ész megáll.

Amúgy az 50 és 39 között bármilyen irányból számolom van 11 év!! Míg a 25 és 50 között cirka 25 év. Rohadtul nem ugyanaz a kettő, de akinek ezt magyarázni kell, abba kár a szó.

2021. dec. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!