Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a 2 méter magas szteroido...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a 2 méter magas szteroidoktól kifeszült ultragazdag informatikusoknak vannak igen jó esélyeik a társkeresés során?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 17:35
1 2 3
 1/21 Lazy Lover ***** válasza:
100%
igen csak a olyanokat látok az utcán nővel kis gyerekkel.....
2021. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Inkább azoknak, aki szeretik a nőket, az embereket és érződik rajtuk az őszinte érdeklődés, szeretet és jó kapcsolatteremtők.
2021. dec. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Hát én 180 cm magas vagyok, de nem vonzanak a 200 cm magas férfiak.
2021. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy lehetsz villamosmérnök is.
2021. dec. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%

Egyszerű melós kontra egyszerű metrós


Baj van nàlad fent kicsit

2021. dec. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
42%

Ez így egy kicsit azért erős :)


Az, hogy a magas férfiak előnyben vannak ---> kamu, baromság!

Az, hogy legyen izmos és magas ----> önmagában szintén nem elég.

Informatikus??? :) ---> ez a marhaság honnan jött? keressen jól, legyen egy tisztességes munkája (ami egyeseknek olyan kell, hogy legyen ami nem ciki) ez a lényeg!


190 cm magas vagyok sportos izmos....semmit nem érek vele, semmit elárulom. Nem vagyok mellette jóképű cseszhetem az egészet.


De ha gazdag vagy , nagyon szépen keresel az a pénzéhes nőknek elég.

2021. dec. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom 10/10-es, 50 kilós cicababákat akarsz. Ahhoz kell a jó kinézet, kigyúrtság, igen.
2021. dec. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%
Az informatikus jelzőt nem igazán értem apa. Én programozó vagyok és nőt még nem láttam ettől beindulni, sőt inkább “Tessék? TE? Nem úgy nézel ki” ezért ezt inkább bóknak szoktam venni, mivel van egy erős sztereotípia az emberek fejében a szakmabeliekről, ha pedig ne adj isten elkezdek beszélni róla akkor rövidesen meghallom a “ahaa de érdekes :) hihi :) akkor beszélünk másról?” mondatot.
2021. dec. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%
én dolgoztam gyármelósokkal. Mindnek volt bnője, felesége.
2021. dec. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Rossz környékre tévedtél cimbora, itt mindenki informatikus és milliókat kaszál hetente, szóval készülhetsz a támadásukra.
2021. dec. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!