Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Találhatok még olyan férfit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találhatok még olyan férfit, aki gyereket akar tőlem?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, gyerektelen.

Volt már komoly párkapcsolatom.


Mostanában egyre inkább foglalkoztat a gyerekvállalás témaköre.

Rengeteget informálódok a terhességről, és a szülésről.

Kezdem más szemmel látni ezt az egészet, mint pl 10 évvel ezelőtt.

Azt érzem most már készen állnék rá amennyire lehet.

Szeretném megtalálni hozzá a megfelelő férfit, aki csak engem akar és csak velem tervez.


Mennyi időm van még erre?


2021. dec. 22. 19:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
29%
Nagyon max. 15-20 éved, de a férfit meg kellene találnod 5 éven belül.
2021. dec. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
28%
Nem vagy elkésve. Ott van pl. Bódy Szilvi ő is most akar gyereket és ő 40. Vagy Zimány Linda ő 35, Dukai Regina meg most megy férjhez és ő 38.
2021. dec. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%

Komolyan ott tartunk, hogy 30 éves emberek képesek ilyen kérdést kiírni?

Mégis miért ne találhatnál? Viszont, ha ezt így kérdésben kell kiírnod, akkor azért mégsem biztos, hogy készen állsz rá.

2021. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Persze, simán. Nyugi, nem maradtál le semmiről.
2021. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
31 éves (normális) férfi vagyok és én is nagyon szeretnék már családot alapítani.
2021. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van időd biztos fogsz találni valaki olyat akihez passzolsz. Én is keresem a társamat, soha sem szabad feladni. Mindenkinek joga van a boldogságra. Ne add fel!


32/F

2021. dec. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
#5: Nálad mégis mit jelent a normális kategória? :O Nettó 180 ide elég lesz? :(
2021. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék már családot. Szóval vagyunk azért ilyen férfiak egy páran.


34/f

2021. dec. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
25%

Nézd én is szeretnék gyereket és családot. De erre semmi esélyem nincs mert csak 24 vagyok, így nincs az a nő aki komolyan venne.

Nem beszélve arról, hogy a liberalizmus és feminizmus térhódítása miatt meg már egyre kevesebb nő akar gyereket és egyre később

2021. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen,azért látszik hogy vannak férfiak akik vágynak normális családi életre.Legalábbis ez jön le a válaszokból.

Én 37 éves vagyok,igazából mindenem megvan amire szükségem van az életben,csak a pár hiányzik.És persze idővel a család,amihez úgy érzem szintén minden adott,anyagilag,és lelkileg is.

Neked még sok időd van.De azért jó lenne minél hamarabb megtalálni azt,akivel komolyan tervezheted a jövőd.Ismerd alaposan meg,és élj vele együtt minimum egy évet.Egy gyerek komoly felelősség.Nem csak a saját jövőd és a párod jövőjét határozza meg,hanem a gyerekét is.Úgyhogy felelősségteljes döntést igényel.

Úgyhogy akármennyire is szorít az idő,mert az a jó ha egy nő viszonylag fiatalon szül,a gyerek számára is egészségileg,és a nő számára is.Nyilván ki lehet tolni,de az már nem a legideálisabb.Ugye a 40 et mondják határnak,de akkor 39 évesen már teherbe kell esned,és hogy ne egy idegennel tedd mindezt jó volna pár évet együtt tölteni vele.Úgyhogy van még időd,de valahol meg még sincs olyan sok.Viszont mellette nem szabad hogy a pánik és a sürgetés uralkodjon el rajtad,mert ha rosszul választasz és rosszul döntesz,annak egy életen át kell viselned a következményeit...és sajnos nem csak neked,hanem szerencsétlen gyereknek is.

Nehéz ügy,főleg mert aki még nem állapodott meg 30 felett férfiként,de a nőkre is ugyanez elmondható az vagy nem is akar családot,vagy valami defektje van,akár külsőre,akár belsőre vagy épp mentálisan.Persze biztosan akadnak kivételek,csak győzze az ember megtalálni őket :)

2021. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!