Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezeket a jól kinéző papucs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezeket a jól kinéző papucs férfiakat honnan, hogyan szedik össze bizonyos nők? Mit kell tudni ehhez?

Figyelt kérdés

9.50 perctől érdemes nézni:

https://www.youtube.com/watch?v=jzUMc3_NT58


2-3 hónap járás után csapot-papot hátrahagyva a srác kiköltözött vele Rómába.

A csaj hihetetlen csúnya, minden szempontból. A srác iszonyú helyes, cuki, egy igazán rendes srácnak tűnik, az a tipikus jófiú.



És sorolhatnám a példákat.. Ditke férje, Julcsi férje, valamilyen Tamara férje..

Akár a celebek között is pl. Hódi Pamela férje szintén ez a jól kinéző papucs férfi.


2021. dec. 26. 22:09
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
87%

Pont azért mert tipikus jófiúk. Egy határozott és manipulatív vagy simán életrevalóbb nő az pórázon vezeti az ilyeneket.


Sok srác amúgy is sokkal kevesebbnek hiszi magát.

2021. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
45%
Mondjuk szerintem az a szőke bongyorhajú csaj, pont, hogy elég jó kategória, nálam 10/8.
2021. dec. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%
Kinek kellene papucs..?
2021. dec. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
79%

Na innen látszik, hogy egy csinos csaj nekik hihetetlenül csúnya. Ezért nem jut nektek átlag nő, és eszért hiszitek, hogy le vannak szállv a lányok, mert rohadt fals a szemüvegetek. Nektek a bombanő csak átlagos, az átlagos pasi meg iszonyú helyes.


És mégis mitől papucs? Hogy nem egy agresszív barom, aki parancsolgatni akar?

Nincs baj egyikükkel sem, a pasi is helyes és a csajszi is, és normálisnak tűnnek mindketten.

2021. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Egy lusta, elhízott, igénytelen papucs senkinek.


De egy jól kinéző, helyes, szorgalmas, ambiciózus, aranyos, figyelmes papucs mindenkinek... Ez utóbbival én valahogy sosem találkoztam.

Ezek meg valahogy megtalálják őket. Kérdés hogy?

2021. dec. 26. 22:19
 6/40 A kérdező kommentje:

"egy agresszív barom, aki parancsolgatni akar"


Pontosan.

2021. dec. 26. 22:21
 7/40 anonim ***** válasza:
76%
Női szemmel nézve én is elég csúnyának találom a lányt. A srác nagyon tetszik, talán mert nagyon emlékeztet az első barátomra, aki szintén egy hasonló kinézetű, kedves-rendes, klasszikus jófiú volt. A papucs jelző mondjuk soha nem jutott volna róla eszembe, de amúgy teljesen ez a típus, akit leírsz. A felsorolás hírességek közül csak a Hódító Pameláékat ismerem, és az ő férje is ez a számomra szimpatikus kategória, illetve aki most még rpgotn eszembe jutott, Kiss Virág férje.
2021. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
81%
Hódító Pamela 😅😅 Most nézem, átírta az autokorrekt 😀
2021. dec. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
60%

Ez a csaj hihetetlen csúnya? Ne röhögtess már, én tenném össze a két kezemet, ha lenne egy ilyen barátnőm, nálam simán 10/7-es.


23f

2021. dec. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
76%
#6: az még mégis kinek kéne ? 🤣
2021. dec. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!