Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tenyleg alap mindenhol (akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg alap mindenhol (akar 2 bites aggyal is) a netto 400 ezer ft, ami belèpő alap minden nőhöz(+kinezet)? Mert aszerint, h ez a valaszado 0% ot kapott, akkor igen, ez az alap.

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 27. 20:17
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Marmint en kaptam a nagy nullat. Eszerint en hulye vagyok, h nem kapok ennyit. Ugy tunik ezek szerint, ha besetalok bárhová, akkor ezt az összeget röhögve ,,vagjak hozza,, az emberhez.
2021. dec. 27. 20:18
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
He?
2021. dec. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%

A beképzelt, fullos, vihogó cicákhoz mindenképp.


Egy igazi, önmagát ellátni képes dolgozó nő pedig nem áll össze olyannal aki ennyire önbizalomhiányos hogy ezt a kérdést komolyan gondolja.


N

2021. dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%

Nő vagyok. Ha én és/vagy a párom nettó 400-at keresnénk, a földhöz verném a seggem örömömben.


De nincs így. Elég jól keresek, de messze vagyok a 400-tól. Párom dettó, mégis a párom.

2021. dec. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Utolso. Megis kaptam par nullat erre (lehet a stílusom, de lehet, h azert mert sokaknak ez alap).
2021. dec. 27. 20:25
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Kedves kérdező!

Ha nem a nettós baromságok érdekelnek az anyagiaskodó nőktől az igényeiket listázva és értékes gondolatokat olvasztanál magadba társkeresés témában ajánlom ezt a kérdést számodra.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

Igen lehet egyszerű kétkezi munkával is párod, ha értékes, értelmes ember vagy.

Én is kereskedelemben dolgozom jelenleg egy multinál és nem mindenkinek a magas fizetés az etalon. A kinézet meg minden nőnél más a befutó.

2021. dec. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
2 bites aggyal nem jellemző a 400 erzes kereset, kérdező. Legalábbis hosszú távon garantáltan nem.
2021. dec. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyes kérdéseknél egy pasinak sincs barátnője, és mind szerencsétlen ,és bármelyik szép nőnek a lábát nyalnák. Nincs saját lakásuk.


Másik kérdésnél mindegyik nettó 500-at keres Minimum saját lakásuk van és az életük csodás.


ez a gyakori.... :)

2021. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

,,2 bites aggyal nem jellemző a 400 erzes kereset, kérdező. Legalábbis hosszú távon garantáltan nem.,,


De itt a gykn úgy mondja 10/9 ember papagájként, ilyen agyi kapacitással is sima ennyi.


,,Másik kérdésnél mindegyik nettó 500-at keres Minimum saját lakásuk van és az életük csodás."


Ez számomra is fura, ismerősi körben meg a java örül, ha egyszer egy panelra való futja neki, pedig egyik sem buta, tanulatlan tuskó.

2021. dec. 27. 20:43
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Nekem megvan a nettó 2 milla/hó, a kinézet már kevésbé, a Boris Johnson féle haj (amivel nem tudok mit kezdeni - röviden pszichopatás a kinézet, kopaszon se jobb), szóval nincs megfelelő lány...

31/F

2021. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!