Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy arufeltöltő férfinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy arufeltöltő férfinek lehet csinos barátnője?

Figyelt kérdés
Most keresek ilyen munkát. 26 vagyok de tapasztalatlan. Tartok tőle hogy ilyen munkával és anyagi helyzettel a nekem tetsző orvosira járó lányok el fognak utasítani. De úgy alapból az összes nő aki nem megkeseredett 160cm/100 kg. Mert az nem vonzó számomra se.
2022. jan. 4. 13:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Haverom az, a tescoban, csinos vörös hajú felesége van és gyerek is van már.
2022. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

1: "Az egy nagy tudású, értelmiségi lány. Te akarsz egyáltalán művelődni? Mert ha nem, miről beszélgetnétek?"


Ezt én komolyan, diplomás mérnökként sem értettem soha. Mit számít, kinek milyen iskolája van? Reggelente a parciális deriválásról kell beszélgetni egy párkapcsolatban, vagy mégis hogyan? :D

Szakmai kérdésekről HR-essel (sőt, inkább szakmabelivel) szoktunk csevegni, nem randin vagy reggelente kávé mellett. Jól is néznénk ki ha még kikapcsolódásképp is munkáról kéne magasröptű eszmecseréket folytatni!

2022. jan. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25 év felett egy férfi kizárólag akkor tudja elveszíteni a szüzességét prosti nélkül, ha jól jövedelmező munkahelye van és kiépített egzisztenciája. Ha nem így lenne, már nekem is felajánlotta volna magát egy nő.
2022. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
lehet!
2022. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
13-as, egy egyetemen vagyok 32 évesen tanársegéd, minden csak nem jól jövedelmező ez a munkakör. Ennek ellenére 29 éves koromig szűz voltam, utána lett 2 barátnőm és egy 2 alkalmi menet közben.
2022. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

15-ös


Én 33 évesen vagyok szűz, és várok egy ,,bizonyos pénzösszegre", hátha ez által fel fog szedni egy nő.

2022. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16: Egyébként nem fog. Ez nem úgy megy, hogy na majd akkor a nők szednek össze mert van 10-20-40 milliód. Frászt. Abból a pénzből kialakítassz egy olyan életet ahol már magabiztosan tudsz ráhajtani a nőkre. Ez ennyi.
2022. jan. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!