Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság hol lehet érdemileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság hol lehet érdemileg ismerkedni?

Figyelt kérdés

Próbáltam természetesen az internetes társkeresőket, többé kevesebb sikerrel, mivel randik összejöttek de igaziból egy ilyen talin kívül semmire se jutottam.

Maga az új emberek megismerése nehéz, hogy nem tudom hol nyitottak erre az emberek, általában ha valakivel elkezdek beszélgetni akkor valamerre halad a dolog, aztán max idővel kialakul, hogy nem egymást keressük. Ami teljesen oké, csak nagyon ritkán jön egy valaki a képbe és szeretném valamennyire ezt a számot megnövelni.


21/F



2022. jan. 4. 20:54
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Keress valami hobbit magadnak, azzal nem nehéz ismerkedni.
2022. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Számomra mondjuk a filmek és sorozatok azok amit elég sokat nézek, kikapcsolódás szempontjából, amivel nem igazán lehetne ismerkedni szerintem, vagy olvasással. Vírus előtt jártam kondiba, az sem kifejezetten erre alkalmas szóval szerintem az én hobbijaimmal nem igazán jutnék egyről a kettőre.
2022. jan. 4. 21:06
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Ha jól nézel ki, bárhol és bárhogy. Tényleg. Seggbuta, rosszindulatú srácokért is odavannak, ha jól néznek ki.

Ha ez nem adott és még elvárásaid is vannak, úgy a nagy számok törvénye játszik csak és a szerencse.

2022. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%

#1


Ez a társkeresési témakör. Nem hobbikeresés.

2022. jan. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre nincs bevált recept (hely, módszer). A jól működő emberi kapcsolatokért kell a legjobban megdolgozni az életben. Soha nem a hellyel van a baj, hanem az emberekkel. Lényegében azt írod, hogy megy neked az ismerkedés, de idővel kiderül, hogy nem feleltek meg egymásnak. Nem láttam a történeteidet, csupán azt látom, hogy "álompárok" jönnek össze, majd viharos gyorsasággal múlik el a szerelmük (aminek pedig ez az alaptermészete) és válnak külön. Ami elgondolkodtató, hogy úgy tűnik, mostanság olyan erős az emberek egója, hogy egyáltalán nem akarnak egymáshoz alkalmazkodni, semmilyen mértékben nem akarják elfogadni a másikban azokat a tulajdonságokat, amik nincsenek teljesen az ínyükre. Márpedig olyan ember nem él a Földön, aki mindenben tökéletesen illeszkedik hozzánk és mi is őhozzá. Ha ezeken a dolgokon hajlandó vagy elgondolkodni, talán meg is tudod oldani a problémádat. A boldogsághoz vezető út a magas szintű önismeret.

(Nem értek egyet azzal a véleménnyel, hogy buta, ostoba, rosszindulatú, de jó külsejű férfiakért odavannak a nők. Lényeges eleme az egyenletnek, hogy miféle nők érdeklődnek az ilyen férfiakért. Az ilyenek kihullanak az igényes, intelligens férfiak rostáján.)

2022. jan. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sehol. A világ elromlott jájájáj.
2022. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most is van kondi! Tavaly is volt, azelőtt is. Aki ott nem tud, az sehol nem tud!
2022. jan. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bárhol, az más kérdés hogy neked ki felel meg? Én nem ismerkedem, inkább engem találnak meg a nők, de azt hagyjuk hogy milyenek... Így inkább egyedül vagyok...
2022. jan. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!