Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mégis miért csinálja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miért csinálja ezt minden nő, hol kéne ismerkednen?

Figyelt kérdés
22 éves pasi vagyok, társkeresési problémáim vannak. Mivel nincsenek eljárós barátaim, tinderen próbálkozom már egy jó ideje. Másfél év alatt egy nővel volt egy szexkapcsolatom, de messze volt a hölgy. Miért van az, hogy akármilyen jól is indul egy beszélgetés, random kiignorálnak ok nélkül. Legutóbbi eset, áthívott Facebookra a csaj, és vissza sem igazolt. Ez mégis mi a fene? Kevés lájk van a profilképemen és leves? Senki nem akar találkozni, az esélyt sem adják meg egy nyamvadt randira. Undorító nőknek van rengeteg matche, nekem meg alig akad, pedig nagyképűség nélkül mondhatom, hogy viszonylag helyes pasi vagyok. Élőben gyakran látom az utcán, hogy nézegetnek a csajok, vagy akár zavarban is vannak, ha sokáig szemezek mondjuk velük egy boltban vagy ilyesmi. Az online téren még csúnya, bunkó nők is Angelina Jolie-nak érzik magukat.... Nincs kivel eljárni szórakozni, a haverjaim halvérűek, inkább otthon nyomkodják a telefont, minthogy elmennénk bulizni.Mit kéne mégis csinálnom? Mindenki egy istenverte zombi lett, csak a rohadt telefon, insta, ott meg ha nem vagy népszerű mész a levesbe. Mit tegyek, hol vagytok normális lányok???

2022. jan. 5. 11:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%
Ne add fel!
2022. jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Az utcai tinderen csajozz, amikor szemezgetnek veled a lànyok, az a legbiztosabb.
2022. jan. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is akkor az utcán probálkozz. Nehéz egy jó tinder beszélgetést fenntartani. Nekem is csak pár sráccal sikerül megtalálni a közös hangot. Hasonló korosztály vagyok, mint te és ez amit tapasztalsz ugyanúgy fennáll a pasi profiloknál, ott is van aki vissza se ír, szétválik, csak sex kapcsolatot keres. Szóval ha tényleg tinderen akarsz ismerkedni, akkor kitartást, vannak normális emberek is.
2022. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
28%
Valószínűleg nem ok nélkül "ignorálnak ki". Számomra már ez alatt néhány sor alatt ellenszenvessé váltál. Veled semmi baj nincs, jól nézel ki, mindent jól csinálsz, ellenben a nőkkel annál több a gondod. lekezelő vagy velük: "undorító", "csúnya", "bunkó" jelzőkkel illeted őket. Egy nővel összejött valami, az egyetlen, amit el bírtál mondani róla, hogy "túl messze volt". Ez ugye nem az ő hibája és még csak nem is jellemvonás. Légy frusztrált otthon, egyedül, ha túl lusta vagy utazni vkiért.
2022. jan. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el , kenyérre lehet kenni, soha nincs egy rossz szavam ok nélkül azokhoz az emberekhez, akikkel beszélgetek. Mindig igyekszem kedves és érdeklődő lenneli, és igen az, hogy valaki az egyik pillanatban még tök normális, a másikban meg kiignorál, mert valami nem tetszett neki a Facebookomon, az nem ok. Ugyanaz az ember vagyok, akivel előtte beszélgetett. Elhiszem, hogy nem volt szimpatikus, amit írtam, mert már a másfél év alatt felgyülemlett méreg és ideg beszél belőlem. Ettől függetlenül tényeket közlök, van pár ismerősöm, pasik, normális külsővel, alig akad pár like-juk, match még annyi sem. Szóval nem csak én mondom ezt, hanem más is. Amíg a nők, még a buta alpári fajtából is, kedvükre válogathatnak. Nonszensz, ami ott megy. Utcán próbálkoztam már, de hülyének néztek kb. 🤷
2022. jan. 5. 13:02
 6/20 A kérdező kommentje:
A nő, kb kétszer annyi idős volt, mint én, és csak kihasznált. Ott sem aludhadtam nála, megvolt a másfél órás légyottunk, és rámadta a kabátot mindig. Ezért utaztam több órát mindig, és még csak be sem kapta, holott én mindig készségesen és szívesen kényeztette őt. Szóval abba is én tettem sokkal többet, bocsi már , hogy nem akarom egy ilyen viszonyban leélni az életem.
2022. jan. 5. 13:06
 7/20 anonim ***** válasza:
Élőben kéne próbálkozni. Nem utcán. Inkább olyan közösségben, ahova jársz. Biztosan dolgozol vagy tanulsz. Akkor már alapból adott egy közösség. És lehet hobbit, elfoglaltságot is keresni, ahol meg lehet ismerni új embereket.
2022. jan. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hova valósi vagy? Komoly kapcsolat érdekel vagy inkább laza?
2022. jan. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azért ez sem olyan egyszerű. Nálunk az irodában vagyunk kb. 12-en, abból vannak kifejezetten idősek, és természetesen férfiak is. Most lesz majd felvéve egy korombeli csaj, illetve egy ilyen kis csapatban nyilván ismer mindenki mindenkit, hamar kitudódhat és kellemetlenségeket szülhet, ha kikezdesz valakivel. Bár mondom, nincs is kivel ki kezdeni. Egyébként már inkább komoly kapcsolatra vágyom, de amíg az nincs, nyilván pasiból vagyok, benne lennék szexkapcsolatban is.
2022. jan. 5. 14:24
 10/20 anonim ***** válasza:
23%

Bocs, de aki ilyet ír, EGY szexkapcsolat után, hogy "minden nö, azzal igen nagy bajok vannak!

A kérdésedböl is meg a válaszaidból is süt, hogy a nöket lenézed és csak szexre kellenének, az ember a nöi test mögött nem érdekel, nem kapcsolatot akarsz, hanem egy élö önkielégítésre alkalmas eszközt.

2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!