Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy nő a friss szakítását...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő a friss szakítását meséli egy férfinak (anélkül hogy rákérdezett volna) akkor az jelent bármit is a férfi felé?

Figyelt kérdés

A kapcsolatáról sem tudtam igazán, most meg már a szakításának felszabadultságát hallgathattam tőle. Jóban vagyunk, kedveljük egymást, sokat hülyülünk, nem lepne meg ha többet is akarna a nő. De ez még mindig nem teszi egyértelművé az ő érzéseit. Az enyémek meg pláne nem egyértelműek, de én az övére jobban kíváncsi lennék.

Ezért a kérdés



2022. jan. 8. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ha eleve jó kapcsolatban vagytok és alapból megosztotok egymással sok mindent, akkor nem biztos, de persze semmi sem kizárt. :)
2022. jan. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

Ott hagytam volna a nőt ha a múltjáról beszél. Volt rá nem egyszer példa. Ismerkedesunk abból állt hogy hallgatom kellett volna hogy az exe milyen bunkó féltékeny és durva volt vele. Szolidan jeleztem neki hogy nem azért vagyunk itt hogy a múltját hallgassam. Nem vette a lapot, én felálltam és elmentem. Ott maradt egyedül az asztalnàl és csodálkozva nézte hogy miért mentem el, szerintem nem értette.


Azt jelenti hogy ne ismerkedj vele, fuss, rohanj onnan. Pszichésen lehet gond van vele.

2022. jan. 8. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak a lelki társa vagy és csak az leszel mindig
2022. jan. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Magamból kiindulva, ha az előző kapcsolatáról beszél (legyen az a szakítás vagy bármi), akkor a legkevésbé sem áll készen egy új kapcsolatra, mert még nem tette túl magát a másikon.
2022. jan. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%
szerintem dugni akar. Volt már ilyen.
2022. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem aki késztetést érez, hogy a szakításáról beszéljen, az még nem áll készen egy új kapcsolatra.
2022. jan. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Szerintem ti erősen túlgondoljátok ezt a "készen áll vagy sem" dolgot. Én nem úgy látom mint egy óriási akadályt minden szakítás után egy új kapcsolatra.

A csaj annak örül hogy a "manipulátornak" titulált exétől megszabadult, nem a függetlenségének.

Érzem rajta hogy szeretné hogy kezdeményezzek, én csupán magamon nem érzem hogy annyira ezt szeretném. Csupán a lehetőség ami engem erre késztetne.

Nem vagyok barátja, mert én élből eltasítom a férfi-nő barátságot pont a frindzone miatt. De jóban vagyunk, mostanság szokatlanul jóban.

2022. jan. 8. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Te egy nagyon okos fiú vagy.
2022. jan. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
Csak bízott benned. Sőt, mi nők akkor is el szoktuk mesélni a szakítást és az okát, ha ezzel finoman tudtára szeretnénk adni a férfinak, hogy meg vagyunk sérülve, nem vágyunk arra, hogy valaki ne tudja félretenni az egoját és odébbálljon. Mondjuk az ilyen jobb is, ha eltakarodik, mert nem kár érte, az ilyen egy értéktelen vacak.
2022. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelzés, hogy nincs túl rajta.
2022. jan. 15. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!