Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Összejönnél olyan férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél olyan férfival, aki 29 éves koráig 1 napot nem dolgozott?

Figyelt kérdés
Most 33 éves és nettó 350-et keres.

2022. jan. 11. 20:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Ha tanult akkor miért ne?
2022. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
éjszakás volt?
2022. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem. Viszont ilyen nővel igen.
2022. jan. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
78%
A múlt mit számít :D Ha most van normális élete, akkor kit érdekel, hogy a múltban mit csinált.
2022. jan. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
74%

össze, ha az első alkalomnál óvatos lesz, elég szűk vagyok még


28/F

2022. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
25%
És milyen igaza van! Pénzt csak bűnözéssel vagy befektetéssel lehet keresni, munkával nem. A meló hobbi, abból megélni nem lehet.
2022. jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
70%

Én igen, amennyiben birtokolja azokat a képességeket, amiket a dolgozó emberek szednek össze munka során. Pl tekintélytisztelet. Olyan emberrel nem dolgoznék, aki nem bírja, hogy alárendeltje valakinek, hogy neki van főnöke és olyan dolgokat is meg kell csinálnia, vagy úgy, ahogy épp nem szeretné(természetesen munka területen)


Mivel az összes nem dolgozó ismerősöm ilyen "nekem ne mondja meg senki én jobban tudom" vagy "nem tisztelnek", illetve "dolgozzanak a hülyék, én pénzt fogok keresni" ember, mint pl a hatos hozzászóló, velük ezért nem jönnék össze. A munkának személyiségformáló ereje van. Ha magától is olyan a személyisége, ami szimpatikus, akkor egyáltalán nem zavar maga a tény, hogy nem munkával keresi a pénzét. Mondjuk ilyet még nem láttam, de el tudom képzelni, hogy létezik.

2022. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%

"A munkának személyiségformáló ereje van."


Például hogy hogyan kell jó rabszolgának lenni, fogd be a pofád és vágj jó képet mindenhez, ha fenékbe rúg a főnök kérj még egyet, lehetőleg nagy mosollyal stb.

2022. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Haverom ugyanez volt, csak ő nettó 470-et keres, da a világ balekja. Nem is volt csaja sem soha. 31 éves.
2022. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Ossze.
2022. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!