Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van, besokalltam. Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van, besokalltam. Hogy legyek pozitív egy negatív világban? Most elsősorban a párkapcsolatot illetően kérdem. Több lenn. 2/N

Figyelt kérdés

Próbálok a világ legmegértőbb embere lenni férfival, nővel egyaránt. Mindenkit próbálok úgy elfogadni, ahogy van. Minden helyzetet szintén próbálok ítélkezés nélkül elfogadni. Próbálom magam, és a saját életemet nem csak elfogadni, de elégedettnek lenni vele. Próbálok hálás lenni. Próbálom nem mérni egymáshoz az életkörülményeket, főleg nem a sajátomat máséhoz. Próbálok nem hasonlítgatni.

De...

Azért na, csak látom, hogy nincs igazság.

Egyik barátnőm jegyben jár, kitűzve az esküvőjük napja. Nászút Francia Polinézián lesz, persze gyönyörű saját álomházban laknak, mellé van már kiadott saját lakásuk, ahol korábban laktak, szóval jól megy nekik. Harmonikus kapcsolatuk van, gyerekeket akarnak mindketten. Németországban laknak.

Másik barátnőm már házas, méghozzá Floridában ment férjhez. Szinte utópia ahol él, Miami Beachen. Már van egy gyerkőcük. Boldog ő is.

Valljuk be, a két legjobb barátnőmhöz képest én egy sötét veremben vagyok. Albérletben lakok, egy szegény országban - Magyarországon. Semmi saját ingatlan, még sosem voltam luxusutazáson, pedig mennék. Se gyerek, se férj, se jegyes. Csak egy komoly kapcsolatom volt, aki megcsalt.

Igazságtalan az élet, nem bánik egyenlően. Olyan nehéz nem hasonlítani a saját életkörülményeimet másokéhoz. Es mindketten szerencsések a párjaikat illetően, azért egy jó férfi sokat tud emelni az ember életén, akár anyagilag nézzük, akár lelki békét illetően, hisz a barátnőim boldogok, nyugodtak, elégedettek, révbe értek.


2022. jan. 17. 23:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%

Jó fiatal vagy kislány!

És már tudsz írni is, ez szép!

2022. jan. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
72%
Nándor, nagyon szomorú ez a történet és élettapasztalat. Főleg, hogy még csak két esztendős vagy. :(
2022. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%

Nekem a fizika jutott eszembe.


2/N vagyis = 2 Newton.

2022. jan. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
nagy szavak ezek egy 2 évestől
2022. jan. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
51%

És mi tart vissza, hogy legyen egy pasid?


Lehet, hogy lejjebb kéne adni?

185 cm alatt is van pasi. 90 kiló felett is. Annyira gond, ha 40 elmúlt? ...

2022. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
56%

még nem vagy elkésve a pártalálással


sőt, igazából jobb is lenne, ha várnál még vagy 15-16 évet

2022. jan. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ismerősök most bontja fel a második házasságát. Alkoholista, sok munkahelyen megfordult. Van nagy lakása, de nem látom hogy ettől boldogabb mint én, engem ugyanis nem érdekel a nagy lakás.

Az éremnek mindig két oldala van. Saját boldogságod keresd, ne másokhoz hasonlítgasd magad. Teljesen fölösleges időpazarlás.

2022. jan. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
93%

Azt kell megértened, hogy a fb és insta képek nem mindig a valóságot tükrözik. Azt látod, hogy Florida, óceán, gazdag pasas, cuki gyerek. De nem látod az esetleges átsírt éjszakákat, mert agresszív a férje, nem látod, hogy mennyire hiányozhat neki a családja, főleg az elmúlt 2 évben. Nem látod, hogy rettegve viszi le a partra a totyogóst, nehogy vízbe fulladjon. Természetesen nem állítom, hogy biztos így van, lehet ő az üdítő kivétel, az az 1 ezrelék, akinek így sikerül és még boldog és szerelmes is, de korántsem biztos.


Én is fiatalon, 20 évesen mentem férjhez. Ami a fb-omon látszott, hogy boldogok vagyunk, szerelmesek, lediplomáztam, utaztunk, dolgozni kezdtem, megvettük a házunkat, stb. Ami nem látszott, az a havonta bekövetkező sírógörcs, amiért nem fogant meg az annyira várt kisbabánk. Boldog voltam akkor is, a férjem az egyik legjobb dolog az életemben, de 6 éven át vártunk az első gyerekre, olyanok is szültek közben, akik még együtt sem voltak, amikor mi már évek óta próbálkoztunk…


Hidd el, nem minden fenékig tejfel, akkor sem, ha annak tűnik. Az pedig, ha mások életén rágódsz, téged nem visz előrébb az életben. A saját dolgaiddal foglalkozz, alakítsd az életed és jönni fog minden. 😊

2022. jan. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Mindjárt megsajnállak te "szegény" "nő"?? Miért nem jut neked gazdag jóképű férj akivel luxus utazásokra mehetsz és a tengerparti villátokból nézhetitek a naplementét amint átkaroljátok egymást?


Kopp, kopp! Van ott benn valaki? Vagy az agyad helyén csak levegő van? Ébredj fel! Ne másoktól várd a jólétet. Nekem férfiként van egzisztenciám, saját lakásom, kocsim bár nem luxusban élek és igen megtehetném hogy külföldi nyaralásokra szórjam a pénzt, de egy nő kedvéért sem fogom megtenni. Ha neki ez az igénye keresse meg rá a pénzt, én inkább költöm a hobbijaimra. Biztos lesz valaki majd aki finanszírozza neki a luxus életet, HA feltételezem elég jól néz ki és fiatal. Te elég jól nézel ki?

2022. jan. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
94%

Ezek szerint ezeket az ismerősöket az isten segítette meg vagy mi? Beleestek a jóba? Mi a sztori? Miért nem csinálod te is azt, amit ők?


A másik fele valóban az, hogy egy ilyen dolog kinézhet messziről nagyon jól , de benne lenni nem annyira fasza. Sose lehet tudni, hogy miami beachen milyen problémák akadályozzák a kibontakozást. Max látogatóba mennék oda. Németország kicsit vonzóbb.

2022. jan. 18. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!