Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 2 gyerekkel könnyü fiatalon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 gyerekkel könnyü fiatalon állandó kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Gyerekes anyukáktól érdeklődnék első sorban, hogy mennyire könnyíti vagy nehezíti meg ez az ismerkedést vagy a párkapcsolat fenntartását.
2022. jan. 21. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Lévén nő hiány van elég csak válogatnod.
2022. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Ha màr nagyok akkor jobb helyzezben vagy
2022. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Könnyű, viszont el kell engedni valamennyit az elvárásaidból. Ha 190cm lapátállú adoniszt akarsz, annak csak szexre fogsz kelleni. Ha megfelel egy 175cm -es unalmas kopasz programozó, annak kelleni fogsz hosszú távon is.
2022. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Ha csinos vagy, akkor még válogathatsz is.

Alsós gyerek anyukájaként sok randim volt, és végül egy elvált férfival jöttem össze, akinek van egy nagyobb gyereke. Szerelmes vagyok belé, nem csak azért vagyok vele, mert más nem jutott. Szóval persze, nehezebb mintha egyedül lennél, de nem kell elásni magadat. :)

2022. jan. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
4: Elvált gyerekes férfiként más összejönni egy szingli anyukával, mint olyan férfiként, akinek nincs gyereke szerintem. 30 alatt viszont főleg ilyen férfiak vannak a piacon.
2022. jan. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja de nem írta, hogy 30 alatt van.
2022. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Nehezebb, mint idősebb korban.
2022. jan. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#5 ez igaz, direkt gyerekes férfiakat nézegettem, hogy ne okozzon gondot, hogy nekem van.


Illetve a párom és én köztem van 17 év, de a gyerek apja és köztem is ennyi volt. Valahogy az idősebbek tetszenek. A társkeresőn is szándékosan minimum 10 éves korkülönbségtől nézegettem. Így igazából nem volt nehéz, egy csomóan akartak randizni.

2022. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ:


- Képben van az ex, azaz, az apa?

- Fullos vagy?

- Pénzes vagy?

- Femináciskodsz a kapcsolatban, vagy tudod, hogy hol a helyed?

- Hol laksz? Falu vagy nagyváros?

- Melyik polcról kell pasi? Mert 25 éves, sportos, pénzes, független, MAGAS, hűséges, diplomás,..., na az nem fog jönni.

2022. jan. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Első valaszolo. Hagyjátok már ezt a nohianyt. NINCS Magyarországon ilyen. Tudod mennyi fiatal lányt nőt tudok akik nem tudnak kapcsolatot kialakitani. Ha "bulis" lány akkor nyilván r.bi. Meg ott a fiúk többsége úgy áll hozzá, hogy 10-bol 9 lányt úgyis megkaphatna. Aztán nem mertek kezdeményezni. Elvarnatok, hogy a lany szedjen fel benneteket. Aztán ott vannak azok a lányok akiknek csak notarsasaguk van. Mondjuk suli vagy munkahely ahol leginkább nők vannak. Sok lány nem tudja ilyen helyzetben "eladni" magát. Ezeket a helyzeteket kellene észrevenni. Annyi a különbség, hogy ezek a párt nem találó lányok nem sírjak itt tele a gyk-t.
2022. jan. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!