Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szégyen ennyi idősen az hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyen ennyi idősen az hogy nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

2 hónap múlva leszek 25 és senkim nem volt. Nagyon cikinek meg kellemetlennek érzem.

Jöttem már be lányoknak de mindig elbénáztam. Nincs szerencsém, meg nem tudom hogy lehet egy pillanat alatt megszeretni valakit.

Helyben ti is kellemetlenül éreznétek magatokat?

Legjobb éveimből maradtak ki a lányok? Én veszteségnek érzem.


2022. febr. 1. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ezt hányszor fogod még megkérdezni? Egyáltalán mi a célod ezzel?
2022. febr. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Különben meg, csak a miheztartás végett: én szánalomszexről két embertől olvastam: az egyik Müller Péter volt, a másik Vekerdy Tamás. Egyik 1935-ös, másik 1936-os születésű (V. T. esetében: volt). Úgyhogy szerintem kb. az ő nemzedékük lehet(ett) az utolsó, amelyikben ez még egyáltalán előfordulhatott.
2022. febr. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En 1 honap mulva 25, szinten kimaradt ez a resz. Engem mar nem erdekel, nem szegyellem, inkabb csak zavar h nincs tapasztalatom ezen a teren, es emiatt ha lesz eselyem, akkor olyan leszek, mint vmi kis tini, aki meg most kezdi. Inkabb idegesito, h meg ezzel is szenvedjek, es egyre nehezebbnek erzem, h megfelelo part talaljak, mert a korral az igenyek is valtoznak.


Annyibol konnyu, h nekem az egyetemi tavoktatas miatt maradtak ki a szep evek a lehetosegekkel. Ezzel nyugtatom magamat. Ez van. Eddig meg mas teren haladt az eletem.

2022. febr. 2. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

- Nem szégyen, hogy 25 évesen nincs barátnőd. (Én 26 vagyok, de nekem nem is volt még olyan se, akinek bejöttem volna. xD)

- Nekem nem kellemetlen "alapból", csak akkor amikor azzal nyaggatnak ismerősök, hogy: De miért nincs?! (Az ilyen kérdés különösen jó érzés tud lenni a rokoni összejöveteleken. :P)

- Nem kezelem veszteségnek "alapból", mert egyszerűen passzívan állok hozzá. (Vagy lesz, vagy nem. Úgysem csak tőlem függ... :,D)

2022. febr. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell egy pillanat alatt megszeretni valakit. Szimpátia kell, a többi meg alakul. Nem minden olyan, mint a filmekben, hogy első látásra szerelem és boldogan éltek, amíg meg nem haltak. Szerintem a szerelem egy életen át tartó csiszolódás, sok munkával.

Kivel szemben érzitek cikinek ezt? Ha ismerkedtek valakivel, szinte biztos, hogy nem az lesz a randin a téma, hogy hány kapcsolatotok volt korábban. A haverok véleménye meg kit érdekel, nem velük fogtok élni.

2022. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
46%
Nem szégyen csak fura és ezt úgy írom hogy 25 évesen nekem se volt még senkim én is jöttem be már lányoknak csak nem voltam hozzá elég tökös tudom magamról hogy nincs önbizalmam és nem nézek ki jól és nem is vagyok hajlandó mondjuk konditerembe menni hogy izmos legyek próbálkoztam gyúrással számomra unalmas sport.
2022. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Mit csináltál az elmúlt 10 évben ? Nagyon el vagy késve az első tapasztalatok megszerzésében.
2022. febr. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!