Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Filtermentes társkereső?

Figyelt kérdés

Mit szólnátok egy ilyenhez? Észrevettem, hogy a legtöbb nő sokkal jobban néz ki az idióta filterek és retusálás nélkül, mint amiket kiraknak a társkeresőre.


A legtöbben már annyi effekt van, hogy felismerhetetlen kb.

Nincs orruk, nincs semmi karakter az arcokban, mindenki úgy néz ki mint egy szilikonbaba kb. még a 40-50 évesek is. És ez kezd most már röhejes lenni.


2022. febr. 2. 11:45
A kérdező szavazást indított:
Jó ötlet!
Tök felesleges, minek
Te hülye vagy öcsém menj vissza dolgozni inkább
Szavazó gomb
Mit variálsz, ne variáljá
Válasz #6:
19 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem csak a nők, a hapsik is filterezik magukat :D Nem egy olyat láttam, vicc.
2022. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Így van, férfiak közül is sokan csinálják ezt.Friss sztori: egy férfi ismerősömmel nem találkoztam 2-3 évig.Kitett a facebookra egy profilképet.Majd rá pár hónapra találkoztam vele az utcán és elmentem mellette, meg sem ismertem.Ő rámköszönt, a hangjáról megismertem.Hát azt sejtettem, hogy a profilképe kicsit szerkesztve van, de akkor jött a felismerés, hogy teljesen más arcot csinált magának a valóshoz képest.Ahhoz képest 20 évvel öregebbnek néz ki a valóságban, ráncos, tokás, megereszkedett a feje, a többit nem is sorolom.

És ugye ez nem is társkeresőn történt...Innentől kezdve szerintem nincs miről beszélni.

2022. febr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%

Ha most társkeresőznék, nem törődnék a képekkel, hanem csak a paramétereket nézném meg. Ha pl. 170cm, 60kg, vállig érő természetes barna haja van, akkor azt mondanám magamnak: Hajrá! Ha 160cm, 80kg, akkor már nem is olvasnám el, milyen színű a haja. :-)))

Szóval én ebben nem látok akkora problémát. Nagyon ritkán láttam jó alakú, de ronda arcú nőt.

2022. febr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Az a baj, hogy a legtöbb telefonon alapból be van kapcsolva egy ilyen alap "elsimító" effekt. Most vettem újat és néztem magam, hát nem így nézek ki a valóságban.
2022. febr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

De hát te is tudod, hogy nem csak filter és retusálás van, hanem smink is!


Én mondjuk semmi sminket nem használok, de azért a legtöbb nő igen.


Csinálhatsz smink, filter és retusálás mentes társkeresőt, de senki nem fog regisztrálni...

2022. febr. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4, Igen ... Alapból be van kapcsolva. És ha összeadod a sminket, alap telefon retusálást, utána ezt még rárakják a FaceAppra is vagy FaceTune-ra gyönyörűségek születnek.
2022. febr. 2. 13:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Jó lenne, mert mint látszik is, a palik csak azokat veszik észre, engem nem.
2022. febr. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Amikor társkeresőztem, direkt két fotót tettem ki magamról. Egyet, amin ki voltam sminkelve és egyet, amin nem. Azért, hogy aki ismerkedni szeretne velem, az lássa, hogy mi a színtiszta valóság. Így lenne korrekt.
2022. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyszerűbb olyanokkal ismerkedni, akik nem filterezik a fotóikat? Azért avatott szem tud különbséget tenni szerintem egy filteres és natúr kép között.


Amúgy nemcsak ezekkel lehet trükközni, hanem fényviszonyokkal, pózokkal...

2022. febr. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!