Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ha egy nő ezeket írja le, hogy mik az elvárásai ilyen formában?

Figyelt kérdés

Picit kesze-kuszán sikerült leírni de így elsőre ennyi: Fontos hogy meg lehessen vele jelenni. Ez kapásból több tényezős dolog. Értelmes, logikus gondolkodású legyen. Valamint normális külső megjelenés. Nincs bajom a tetkókkal de lehetőleg a szemgolyója és az arca tintamentes legyen.

Ápolt fogak.

Az hogy divatosan öltözik vagy kevésbbé az mindegy, de nem bánom ha valaki piperkőcebb.

Nagyon fontos hogy ne akarjon tőlem gyereket! Én már senkinek sem szeretnék szülni. A csodát, amit a saját gyerek jelent, senkitől nem szeretném ha megfosztaná magát.

Legyen benne talraesettség.

Ha mond valamit, tartsa be.

Akarjon kimozdulni.

Fogadja el a tényt, hogy nem vagyok tipik háziasszony. Társ legyen, ne az uram. (nem is hagynám)

Szexuális összhang elengedhetetlen.

Nem vagyok vékony, de én a vékonyabb ffiakat részesítem előnyben. Jó ha rendszeresen mozog, mert engem is tud motiválni vagy tudunk együtt edzeni.

Akarjon néha új dolgokat kipróbálni.

Lehetőleg ne a pecázás legyen a hobbija, attól már kivagyok.


2022. febr. 2. 17:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

És te? Te mit nyújtasz?

Pl. a szerelem, a szellemi, az intellektuális szinvonal fel sem merült?

2022. febr. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Óó te dögös Andzselinadzsoli, az én szívemet már meg is hódítottad
2022. febr. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendben van akkor, ha ezeket mind, vagy ezekkel összhangban lévő dolgokat te is prezentálod. De úgy elvárni ezt a sok mindent hogy te ennek a felét se nyújtod, nem fair. Nőként mondom.
2022. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Ha magadról is annyit írnál, mint az elvárásokról, akkor az már egész jó lenne.

Amúgy van néhány pont, ami tetszik, ezért ha a fotód alapján bejössz, akkor adnék neked egy esélyt.

2022. febr. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Igazából tényleg az a kérdés, te milyen vagy mellé. Pl. ápolt fogakat elvárni elvárni úgy, hogy a te fél szád már kirohadt, az elég gáz. Szóval tényleg attól függ minden, te tudod-e ezt vagy ezekkel valami egyenértékű dolgot nyújtani.
2022. febr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
34%
Elvárások lehetnek, törvény nem tiltja, de hogy senkinek sem fog kelleni, az is biztos.
2022. febr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"Nem vagyok vékony, de én a vékonyabb ffiakat részesítem előnyben. Jó ha rendszeresen mozog, mert engem is tud motiválni vagy tudunk együtt edzeni." - Ha magadat nem tudod rávenni a mozgásra / edzésre, akkor ne várd már, hogy majd a másik kiemel téged ebből az állapotból.
2022. febr. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Szóval dagatt vagy, de kéne a sportos jópasi. Engem csak a vékony nők érdekelnek, lehet akármilyen személyisége ha "túlsúlyos". Sok sikert kívánok a társkeresésben!
2022. febr. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vékony, akkor már a legtöbb helyes pasi kiesett. Ha van gyereked, akkor megint csak. Nem sok esélyed van így.
2022. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt adta válaszul, hogy ő mit tud adni...


"Elég őszinte. Általában kitartó. Szeretem élvezni az életet. Nem csapodár. Ma csupa nehéz kérdést teszel fel"

2022. febr. 2. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!