Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol fogom megtalálni a társam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol fogom megtalálni a társam? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Önálló, érett, humoros, csinos, belevaló nőnek tartom magam. Megfelelő egzisztenciával és célokkal. Tudom mit várok és mit tehetek hozzá egy párkapcsolathoz, mégsem találom azt, aki viszonozni tudná.

2022. febr. 3. 08:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Milyen hobbijaid vannak? Mi jellemez téged?


Szerintem érdemes lenne elmenned egy olyan helyre, ahol azokkal foglalkoznak - elsősorban a hobbi miatt, nem kizárólag pasizási célból, de ott olyan emberekkel ismerkedhetsz meg, akikkel már van legalább egy közös pontod.


Lehet ez valamilyen szakkör, képzés, túracsoport, könyvklub, imacsoport (anno jártam, valakik össze is házasodtak), táncklub, vagy csak simán keresel egy pofás kávézót, ahol törzsvendég leszel.

2022. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Engem keresel, de egy kicsit még bújkálnék előled.
2022. febr. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Hú most rólad pont egy lány ismerősöm jutott eszembe, aki ugyanígy vélekedik magáról (tényleg értelmes, okos, művelt) rengeteg ismerőse van, szépnek is mondható és évek óta nincs senkije. (Folyamatosan posztol arról, hogy a férfiak így, a férfiak úgy...) De közben meg nagggyon csinos, szinte modell csaj. Csak valahogy ahhh... a személyisége... Hogyan is tudnám megfogalmazni.. Olyan öntudatosan naiv. Asszem ez a legtalálóbb kifejezés.

Nem tudom, nem akarok semmilyen következtetést levonni, csak eszembe juttattad.

2022. febr. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Magyarul vagy fingod sincs mit akarsz vagy elvagy abban az álomvilágban h hozzád senki nem ér fel mert annyira tökéletes vagy. Eddig mit csináltál? Hány éves vagy?
2022. febr. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem jó, amiket az első írt, menj célzottan olyan közösségekbe, ahol a leginkább felszabadulsz és a legszebb oldalad tűnik ki. Ott nagyobb valószínűséggel találhatsz neked megfelelő férfit, mint a társkeresőkön. Persze számít az is, hogy hány éves vagy, hol élsz, mennyire van szabadidőd, stb, de az alapgondolat attól még megáll.
2022. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#4 Tudom, hogy mit akarok, nem gondolom túlzott elvárásnak nem az elképzelésemet az ideálisról. Tökéletesnek sem tartom magam és végképp nem hiszem, hogy senkise ér fel hozzám. Egyszerűen csak nem találtam még meg azt, akivel kölcsönösen egymást keressük. Akiért én odavoltam és mindent megtettem volna, az nem bennem találta meg az ideális párt és fordítva is előfordult ugyanez. Ha szeretek valakit, odaadó vagyok, de a pl. a teljes személyiségemet nem tudom és nem is akarom megváltoztatni a kedvéért. Nyilván kisebb dolgokban lehet kompromisszumot kötni, de ha teszemazt, őt zavarja bennem az életvidám energia, és nem tud velemtartani, csak csitítgat és lehúz, akkor bármennyire is szeretem minden más tulajdonságát, hosszútávon nem tudunk együttmaradni.


Többieknek köszönöm a bátorító válaszokat, meglátjuk melyik válik be.

2022. febr. 3. 10:53
 7/16 anonim ***** válasza:
36%

"Ha szeretek valakit, odaadó vagyok, de a pl. a teljes személyiségemet nem tudom és nem is akarom megváltoztatni a kedvéért"


Kicsit erőltetettnek érzem mindig, amikor ilyen kijelentésekkel találkozom, mintha az illető ellenfeszülne valaminek, ami nincs is ott.

Teljesen nyilvánvaló, hogy nem kell megváltoztatni a személyiségünket mások kedvéért, de a személyiségváltozás nem is így működik.


"zavarja bennem az életvidám energia" Szerintem a pozitív energia még soha senkit nem zavart. Ami az illetőt zavarja az 1) vagy a saját frusztráltsága, amit a te vidámságod nem tud feloldani 2) vagy azt hiszi, ő nem elég jó hozzád. Vagy csak simán féltékeny rád, abban az értelemben, hogy te lazább, elégedettebb vagy önmagaddal.

2022. febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
51%
Másik Bolygón
2022. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom elvárások az egekben.


Tapasztalat, hogy amelyik nő megemlíti, hogy neki egzisztenciája van ott el vannak szállva az igények.


2 méteres audis gazdag vállalkozó nagy pélóval, ez kell neked de nem találsz.


:DDD Nem sajnállak

2022. febr. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

"Belevaló, megfelelő egzisztenciával"


Kiscsillag, hadd döntsük el ezt mi.


"zavarja bennem az életvidám energia"


Nem lehet, hogy a hatalmasra duzzadt egód az, ami zavarja?

2022. febr. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!