Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik azt javasolják az incelek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik azt javasolják az inceleknek hogy fejlesszék magukat és akkor nagyobb sikerük lesz a nőknél, komolyan gondolják?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok incel, mert régebben voltak barátnőim és most is lehetne olyan aki engem nem vonz. Az utolsó kapcsolatom elég viharos véget ért és akkor megfogadtam hogy szüneteltetem a társkereséset pedig már akkor is elmúltam 30. Elég jól éreztem magam évekig nők és kapcsolat nélkül majd elkezdett hiányozni az intimitás és hogy valakivel meg tudjam osztani az életem, így elkezdtem ismerkedni. Sajnos egyáltalán nem volt sikerem a kiszemelt nőknél, pedig régebben ez könnyen ment. Úgy döntöttem elkezdem fejleszteni magam, mert azt gondoltam hogy biztos bennem van a hiba. Komolyabban elkezdtem kondizni és sportolni, hogy majd az hátha önbizalmat ad, de több év után sem volt semmi változás a nők hozzáállásában. Több embert is megkérdeztem hogy mi lehet velem a gond és mind azt válaszoltál hogy semmi gond velem, egyedül néhány viselketésbeli gond van velem, így a rossz szokásaimat is megpróbálom levetkőzni több kevesebb sikerrel. Elkezdtem újra társaságba járni és azt vettem észte, hogy vannak férfiak akiknek szó szerint semmit sem kell csinálniuk és körbeugrálják őket a nők, engem pedig levegőnek néznek kb... Magas vagyok tehát az nem lehet probléma, elvileg jóképű is vagyok többek szerint. Az anyagiakkal nincs gondom, de azzal ne gyertek hogy az lehet a gond, mert addig el sem jutok hogy szóba kerüljön. Változtattam a stílusomon is, de elég egyedi, amit most nem írok le hogy pontosan milyen mert nem akarom hogy felismerjenek. A lényeg hogy van stílusom az sem lehet szerintem a gond. Valószínűleg a kommunikációm nem olyan vagány és magabiztos amit vonzalmat keltene a kiszemelt nőkben, ez ellen is próbálok tenni. Ami a lényeg hogy azt vettem észre magamon, hogy egyre elkeseredetebb vagyok minden kudarc után és azon gondolkozom hogy semmi értelme tepernem a nőkért mert amíg nem foglalkoztam velük sokkal kiegyensúlyozottabb voltam , jobban tudtam koncentrálni a munkámra és a hobbijaimra és jobb volt a hangulatom is csak néha tört rám a depresszió és szorongás hogy nem jó egyedül. Tehát én azt vettem észre hogy van akinek a csajozás alapból megy és van aki tehet bármit csak kudarcok fogják érni ha nem olyan a személyisége és jobb ha megkíméli magát a nőktől és megpróbál egyedül is boldogan élni. Ha pedig megtetszik egy csajnak akkor még lehet kölcsönös a vonzalom akár. Ezt azért mondom mert mostanában jött össze egy régi barátom egy ismerős csajjal akivel régóta haverok voltak, de sosem gondoltam volna hogy lehet köztük több is. Ennek a barátomnak még sosem volt barátnője pedig már elmúlt harminc és a csaj akivel most összejött egy csinos értelmes lány, pedig ő sem foglalkozott sosem a nőkkel csak élte az életét. Nekem is van egyébként egy ilyen "csaj haverom" akivel nagyon sokat beszélgetek és találkozom vele, persze van barátja most így csak baráti a viszony. Nem tudom hogy lehetne-e köztük több, de tett már rá utalásokat hogy jó velem lenni... Szerintetek érdemes tovább aktívan társat keresnem vagy foglalkozzak a hobbijaimmal és a barátaimmal és majd csak lesz valami?

2022. febr. 5. 18:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha régebben voltak barátnőid, de most nem jön össze..szerinted mi lehet az oka, hogy régebben ment most meg nem?
2022. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Látod, ez a baj. Ahelyett, hogy hasznosan, értelmesen és értékesen töltenéd el az idődet, ideírsz egy kisregényt, amit senki nem fog elolvasni, mert senkit nem érdekel az ezredik incel hisztizés.
2022. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. febr. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát elég furcsa, hogy egy elvileg jóképű, magas, stílusos jó testű srác nem talál barátnőt.
2022. febr. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

igen

pont a legfontosabb maradt le a listáról: az emberi és érzelmi készségek. hogy érezd, mit vesz tőled szívesen a másik, és mi az, amit nem. tudd kezelni a másik dolgait, tudd kezelni a saját dolgaid.

figyelj oda másokra, képzeld magad a helyükbe, olvass, szemlélődj, egyúttal pedig járj sokat emberek közé. beletelik néhány évbe, mire rendesen kifejlődik (főleg, ha korábban magányos hobbikba és munkába menekültél).

2022. febr. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%

Én soha nem hittem az "aktív" társkeresésben. Mert erőltetett és sokkal több kudarc ér, mint, ha valóban azzal próbálnál összejönni, aki felkeltette az érdeklődésedet és szintén érdeklődik.

Egyszerűen nyitottnak és érdeklődőnek kell lenni és kötetlenül ismerkedni emberekkel. Idővel lesz olyan nő akivel kölcsönösen mélyebb az érdeklődés. Ettől függetlenül a negatív tulajdonságokat érdemes fejleszteni, változtatni, mert egyrészt a fejlődés jó dolog, másrészt növeli a későbbi esélyeidet.

2022. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen igazatok van abban hogy a munkám és pár hobbim is magányos, nem sokat

vagy emberek társaságában. Én is érzem hogy a szociális képességeimet kell fejlesztenem. Közel a 40-hez ez nem könnyű. Hiába volt több barátnőm is az régen volt, az utolsó is 8 éve.... Úgy érzem mint aki ideiglenesen tolószékbe kerül majd újra meg kell tanulnia járni. Egyébként próbálok ismerkedni és minden alkalmat megragadni arra hogy új embereket ismerjek meg, de elég fárasztó főleg ha olyan a társaság..

2022. febr. 5. 18:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon magamra ismertem a kérdező leírásában. Szintén magas, jóképű vagyok, anyagilag oké, akinek nehezen megy az ismerkedés. Igaz én 28 éves vagyok, de ez nem jelent semmit. Viszont ez is full igaz, hogy vannak olyan barátaim (külsőre nagyjából egy szinten vagyunk), akik csak kinyitják a szájukat és bármilyen társaságban rájuk akaszkodik mindenhol egy nő. Mivel a kérdezőhöz hasonlóan nem vagyok a kommunikációmban olyan vagány és magabiztos, ami vonzalmat keltene a kiszemelt nőkben én is valahol itt szúrom el a dolgot. Én se vagyok már szűz, de barátnőm sajnos nem volt már 5-6 éve, az alkalmi szextől meg már elfordultam, mert annyira semmit nem adott. (Ha a fogamat összeszorítottam és sokat próbálkoztam, akkor évente 1-2 ilyen összejött, de még egyszer, ez totálisan értelmetlen volt.)
2022. febr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
Egyedi stílus? Ugye nem Boratnak öltözöl?
2022. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem Borat :) "Rocker/Metálos féle" a stílusom ami tudom hogy sok nőnek nem tetszik, de nem is olyanoknál próbálkozom.
2022. febr. 5. 20:42
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!