Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz, hogy a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz, hogy a férfiak a kor előrehaladtával (egy bizonyos korig) csak sármosodnak, vagy ez csak a pénz és az anyagiak miatt van?

Figyelt kérdés

[link]

Itt egy térkép amit állítólag 4 egymástól független amerikai egyetem szociológiai kutatásai végeztek, az ország különböző pontjain.

Ami azt jelenti, hogy egy 50 éves férfinak is annyi értéke van a nők szemében mint ugyanannak a férfinak 25 éves korában...

Nos ebből két dolog következhet: A férfiak vagy "hosszan friss tejek" tehát a kor nem fog rajtuk annyira mint a nőkön, avagy jól áll nekik. Vonzóbbak, sármosabbak, értettebbek lesznek.

Vagy a másik dolog, hogy a nők tényleg anyagiasak és a pénz miatt van ez, ami ugye a kor előrehaladtával a legtöbb esetben növekszik.

Melyik igaz a kettő közül? Több lehetőséget nem látok, úgyhogy szavazásba is kitehetem, mert egyszerűen a kettő közül valamelyik.



2022. febr. 8. 09:52
A kérdező szavazást indított:
A férfiak hosszan friss tejek, a kor előrehaladtával csak sármosodnak, vonzóbbá válnak, értettebbek lesznek ("Egy férfi nem öregszik csak sármosodik")
A nők anyagiasak, a pénz nagyon számít nekik, ezért van az, hogy egy jóval idősebb férfival is összejönnek, mert az valszeg pénzesebb mint a fiatal
Is-is
20 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
Igaz, Úgy 30 éves korig.
2022. febr. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
92%

"egy 50 éves férfinak is annyi értéke van a nők szemében mint ugyanannak a férfinak 25 éves korában..."


Ja, csak az 50 éves férfinek nem a fiatal nők között van értéke.

2022. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
21%
A nők a pénzre mennek, ezt jobb ha tudomásul veszed.
2022. febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%
2. A férfinak nincs értéke, csak a pénztárcának.
2022. febr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg igaz. Én nem a pénzre megyek, de nekem a férfi 40-55 között férfi igazán. Akkor már érett, sármos, olyan igazi ízig-vérig férfi, de nem a pénzt nézem, mert amennyi kell, van nekem is.
2022. febr. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
98%
#5: Kár, hogy egy 50 körüli pasi vagy :D
2022. febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
90%

"Nos ebből két dolog következhet:"


Rossz az alapfeltételezés.

2022. febr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Lachesys ***** válasza:
46%

Bizonyos mértékig igaz. Azért aki nem volt helyes fiatalon sem, az 40 évesen sem lesz hirtelen bred Pitt, de a férfiaknak nem baj, ha itt-ott van egy ranc, szarkaláb. Főleg ha sportolnak is, ugye nekik nem kell szülni, nem lesznek striasak, nem lesz kotenyhas a csaszartol, stb. A menopauza betesz a nőknek és sokan elkezdenek hízni, sokkal nagyobb odafigyelés kell, hogy megtartsák az alakjukat. De ha egy nő rendszeresen jár edzőterembe és nem szemét kaján el, lehet még negyven-otvenesen is baromi vonzó , egy dita von teeset kétlem hogy bárki lerondazna. De egy negyven-otvenes nő már túl van azon, hogy a férfiaknak illegesse magát, önmagáért akar jól kinézni, ha normális. Míg férfiban a negyvenesek között is sok van aki nem akar megállapodni és ezért nekik már csak emiatt is vonzóbb egy huszonéves, aki még "élni akar".

De magyar viszonyok között szerintem mindkét nem egyformán szarul fest, a nők sokszor elhiznak, topisodnak, a férfiak is, megkopaszodnak, elég kevés ember sportol rendszeresen és táplálkozik jól, a kor előrehaladtával ez még rosszabb lesz.

2022. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
27%
Mo-n híznak igénytelenednek
2022. febr. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
5%
6, nem vagyok az. Harmincas nő vagyok, idióta.
2022. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!