Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó párkapcsolatban élni, vagy ellenkezőleg miért nem?

Figyelt kérdés
Pro és kontra megjegyzéseket várok. Szerintetek mi az ami mellette szól és mi az ami ellene? Nemet és kort is írjatok légyszi.

2022. febr. 8. 21:16
A kérdező szavazást indított:
Régóta élek kapcsolatban és az jó
Régóta élek kapcsolatban, de nem érzem jól magam benne
Vágyom a tartós párkapcsolatra
Régebben volt benne részem, de már nem keresem a lehetőséget
Régebben volt benne részem, ezért szeretném újra megélni
Várom az igazit, aki lehet sosem jön el ...
Nem tudom milyen, mert sosem volt
Egyedül élek és ez így a legjobb
Egyedül élek,de hiányzik az életemből ez
Sosem volt,és nem is tervezem
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt több kapcsolatom is, de nem nekem való. Nehezen szokom meg mások szokásait és idegesít, ha valakivel minden este találkoznom kell, jobban szeretek egyedül lenni. A heti 2-3 tali nekem elég. Ettől függetlenül vannak barátaim, nem antiszoc vagyok, csak nekem nincs igényem párkapcsolatra. Ha megismerek egy olyan férfit, aki ezt megváltoztatja bennem, örülni fogok :D

25N

2022. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert egyszerűen jó szeretni és jó szeretve lenni, együtt sírni együzt nevetni, mindig vigaszt lelni mellette...érezni egy mély szövetséget, összetartozást. Megosztani mindent a masikkal, együtt elmenyeket gyűjteni és évekkel később azt meselni egymásnak és mosolyogni rajta... De tudom kevés az olyan akivel tényleg egy húron pendül az ember...
2022. febr. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Valljuk be egy harmónikus kapcsolat elég ritka. Embertípusoktól is függ plussz kinek milyen mentális egészsége van

Az okok, amiért egyedül jobb:

Utálom, ha valaki lóg a nyakamon

Szeretgetni kell akkoris, ha nincs kedvem

Nem szól bele senki az életembe

Szabad vagyok

Stresszmentes élet

Nem kell kompromisszumokat kötni


Röviden, most csak ezek jutottak eszembe, de még van sok apróság pl csak saját magad után kell takarítani

2022. febr. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Miért jó milliárdosnak lenni? Egy idő után fárasztó mindaz a munka ami ezzel jár, testőrökkel járni még fingani is, csomó utáló, depresszió, idegösszeomlás stb. Rövid ideig persze mindenki irígyli a vagyont és csillogást. Ugyanez van a párkapcsolattal is. Akinek nincs, vágyik rá. Akinek van, de nem bírja, az meg már nem is érti miért vágyik rá más. Mindig arra vágyunk, amink nincsen.
2022. febr. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem volt pár, de elég is volt. Ha a kezem nyújtom, a karom kellene. Jobb egyedül: béke, nyugalom, szabadság.
2022. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért jó, mert ott van mindig valaki, akire lehet számítani, akinek elmesélheted, ami veled történik. Meg persze, van szex.

Most egy jól műkődő kapcsolatot vettem alapul.


Miért nem jó?

Alkalmazkodni kell a másikhoz, kevesebb az énidőd, több pénzbe is kerül, összeköltözés esetén fel kell add a korábbi kényelmes szingli életet.


Igazság szerint, egyik se jó. Ha tehetném, 1 hónapot párkapcsolatban lennék, aztán egyedül és így tovább. Fentebb jól leírta valaki, mindig az kell, ami nincs.

2022. febr. 9. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak akkor működne ha eggyütt lakunk mert ingàzni gyerekek uj kapcsolat szüleim munkahelyem közt kimerítő..csinàltam pàrszor hamar vége lett..nen tudok nem akarok osztodni..ha meg heti egyszer talàlkoznànk kevés lenne..
2022. febr. 9. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Én szeretem, ha van társam, akivel megoszthatok mindent. Akkor is, ha néha idegesítjük egymást :P ketten könnyebb, mint egyedül, lelkileg is, anyagilag is. Családban szeretnék élni, emberek között, akik akkor is szeretnek, ha nagyon ismernek, s akikről gondoskodhatok. Egy külön szoba persze nem árt duzzogni néha, s egyéni célok, mint karrier, meg külön saját barátok is, de ez úgy elég is.
2022. febr. 9. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
91%

Ha szingli vagyok, azt azért szeretem, mert nincsenek meg a korábbi párkapcsolataim hátrányai az életemben. Na de ha ezen túl vagyok, akkor ismét vágyni kezdek párkapcsolatra, de persze csak akkor, ha az jó is.


A legjobban egy boldog párkapcsolatban érzem magam, mint amiben most is vagyok :) Mert egyszerűen minden jobb vele, mint nélküle. Mert jó hatással van rám és egy igazi támasz, mert jól bánik velem.

2022. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs párkapcsolatom, egyedül élek, s bár néha magányosnak érzem magam, amikor jobban körülnézek a "húspiacon", mindig elborzadok...

Egyszerűen a legtöbb lányról nem tudom elképzelni, hogy én őszintén szeressem, gondoskodjak róla stb, azt meg főleg nem, hogy ezt bárki viszonozná is. Sőt, ha körülnézek, hogy mások milyen kapcsolatokban élnek, az még jobban meggyőz, hogy annyira talán nem is rossz egyedül.

F

2022. febr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!