Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tagadják körmük szakadtá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tagadják körmük szakadtáig a férfitöbbletet, amikor a gyakori kérdések ismerkedés szekciójában is szinte csak és kizárólag férfiak írnak ki ismerkedési kérdéseket?

Figyelt kérdés

#többlet #nem kigyensúlyozott
2022. febr. 13. 10:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%

Ha szerinted az reprezentatív, akkor komolyabb gondjaid vannak.

De had fordítsam meg a kérdést: miért ragaszkodtok körmötök szakadtáig a férfitöbblet elmélethez, holott több statisztikában is megtalálható, hogy nincs szignifikáns különbség?

2022. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
97%

Miből gondolod, hogy minden egyes felhasználó írt már ki kérdést párkeresési céllal?

Már ha ezt annak lehet egyáltalán nevezni...


Egyszer az van, hogy a szerelmeskedés, a család, a szerelem, és legfőképpen a gyerekvállalás utáni vágy egy szégyellnivaló xar lett, mindenki csak baxni akar, érzelmek nélkül. Erre a pasik részéről sokkal nagyobb a kereslet.

Mivel egyre több nő esik bele a csapdába, és kihasználja szexre az, akibe ő beleszeret, így egyre több nő választja az egyedüllétet. Egyre kevesebb nő keres bármiféle kapcsolatot a hímegyedekkel.

2022. febr. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
98%
Szingli nő is sok van, csak ők nem picsognak ennyit.
2022. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Meg máshol vannak. Menj fel pl. fanfiction-s honlapra, kb. 90% nő (lány). A mangatalálkozókon is.
2022. febr. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%
Ez csak egy hangos kisebbség
2022. febr. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha én napi 30 picsogó kérdést kiirok oda attól még nem 30 pasi vagyok csak egy. Mit szólsz?
2022. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
20%

Mert minden ember egója így működik. Ha valami siker éri őket, akkor azt szeretnék maguk érdemének betudni. Pl. hogyha vesznek valakinek a szülei autót, lakást vagy bármit, akkor az egója azt mondatja vele, hogy hát azt igazából én vettem magamnak.

A férfitöbblet adott. És ez nagyban szerepet játszik abban, hogy minden nő sikeres a férfiaknál. Épp ezért bántja az egójukat, ha valaki ezt hangoztatja, mivel akkor az ők által elképzelt érdemet akarod elvenni tőlük. Legalábbis az egójuk ezt így érzékeli, és visszatámad.

2022. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
97%
Jó, akkor férfitöbblet van. És akkor mi van, öngyilkos leszel végre, hogy egyenlőbb legyen az arány vagy inkább meleg?
2022. febr. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%

Bogárka, az nem férfitöbblet, hogy a gyk ismerkedős rovatában több a kanos férfi.

Nemrég elmentem a nőgyógyászatra, és olyan nőtöbblet volt, hogy ihaj! Miért nem ismeritek be, hogy nőtöbblet van? Amúgy valóban az van.

2022. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Menj a Szépség és divatba vagy a Gyerekvállalásba. Ott kb csak nők vannak.
2022. febr. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!