Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Napjainkban a nőknek már csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napjainkban a nőknek már csak olyan pasi kell aki tud egyfajta organikus atmként funkciónálni?

Figyelt kérdés
Sajnos mindig amikor megyek az utcán vagy nezegettem a facebookot azt latom h a csinos lanyok csak a ngyon jól kereső pasikal vannak együtt...
2022. febr. 17. 08:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Vaaaagy: a nagyon jól kereső pasik vannak csak jó nővel. Meg nekik van rá elég lóvé, hogy egy átlagos nőből bombanőt csináljon a szépségipar.
2022. febr. 17. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%

Akkor nyisd ki jobban a szemed. Egyébként ismeretlen emberekről honnan tudod hogy jól keresnek?

Általában, mostmar 2022-ben a nők is dolgoznak, képesek magukat is eltartani, van saját fizetésük.. Aranyásók mindig is lesznek, de nem ez az átlag. Egy nőnek annyira fontos a pénz, hogy a párjának legyen fix munkahelye, képes legyen megélni. Esetleg ha később gyereket szeretnének, akkor abban a pár évben a férfi képes legyen eltartani a nőt és a kisbabát.

2022. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
85%

En forditva tapasztalaom. Akiknek van pénze lekezelik a nőket es snucigok.

Akiknek alig van azok meg még az utolsoikat is megosztják a parjukkal.


Csag anyagi helyzet alapján nem lehet vkivel foglalkozni. Számos egyéb összetevoje is van annak hogy miert veluk foglalkoznak


Altalában akik munkahelyi stb teruleten sikeresek es igy anyagilag jol állnak azoknak van annyi IQ es EQ juk hogy a nőknél is sikeresek MERT a nőkhöz is értenek.


Nem a penz miatt sikeresek elsosorban a nőknél tehát hanem a nőket is be tudják fűzni MERT értenek ahhoz.

2022. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Hazaszaladok és szólok a feleségemnek, hogy a mi kapcsolatunkban én vagyok a nő, mert most kaptam tőle telefont és fejhallgatót kb. 200.000 forint értékben. :D
2022. febr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
*A sikeres emberek tobb teruleten sikeresek a magasabb IQ es EQ miatt. Nem feltétlenul az anyagi hátteruk miatt.
2022. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
És fordítva. Nekem sem kell egy teszkópénztáros, ha egyszer megtehetem hogy feljebb tegyem a lécet. F
2022. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Bárcsak. Valamelyikük még erre is képtelen, nemhogy az alap dolgokra.😂
2022. febr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Honnan látod az utcán egy emberről, hogy ki mennyit keres? =D
2022. febr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
88%

Csinos lányok= insta modellek?

Így mindent értek.

Szerintem jóképű csávó vagyok. De nekem akkor se kellenének.

2022. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

8# Biztos szépen öltözködnek meg menő autóval fotózkodnak. Itt a Balkánon veretni "kell", mert akkor fognak gazdagnak nézni.

Én pl jól keresek, de sem az öltözködésemen, sem az életvitelemen nem látszódik kívülállóként.

2022. febr. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!