Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet nem nárcisztikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet nem nárcisztikus férfiakkal ismerkedni, ha olyan helyeken fordulok meg ahol csak ilyenek vannak és családi minta alapján ez a sorsom?

Figyelt kérdés

Vagy inkább maradjak orokre egyedül? Az apám az egyik legrosszabb “férj és apa” volt az egesz világon. Olvastam hogy sz ilyen “férfiak” lányai kötelezően ilyen párra találnak. Hát ez velem igy van, megszámlálhatatlan olyan pasival találkoztam már akik egesz nap istenítik magukat(pedig úgy néznek ki mint lölö kb. ) csakmert pénzes a családjuk. Mar rosszul vagyok, rettegek belemenni egy kapcsoltba mert félek hogy engem is véresre vernek mint az anyámat a szemem előtt.

Már arra is gondoltam hogy megpróbálok a lányok felé nyitni, de nem igazán érzem hogy szeretném.


2022. febr. 18. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A VALÓDI nárcisztikus pszichopata ritka. Csak sok büfé-cihológija szaGos pitsha minden pasira rásüti, aki határozott.
2022. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A nárcisztikus meg a pszichopata két külön fogalom drága. Nekem meg volt közöm pszicholgiahoz es felismerem a jegyeket. De hívhatom őket csak simán parasztnak is, akik nem tudnak viselkedni ha az neked jobban tetszik.

Te is egy lehetsz az iromanyod alapján.

A kérdés meg nem kamu, nem kell több üzenet erről.

2022. febr. 18. 21:25
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Esetleg adj esélyt a kevésbé határozott pasiknak a környezetedben, vagy kezdeményezz te, mert az ilyen pasik utálják, ha nem ők a lényeg, nem tőlük függ minden, nem ők vadásztak le.
2022. febr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Tisztességes incel fiút keress, aki 3X évesen még szűz!
2022. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A határozott meg a viselkedni nem tudó bunkó, az két külön fogalom. Ezek pont a saját kinjukat akarjak leplezni azzal hogy úgy viselkednek mint akik csenyétén nőttek fel. Vagy akaratuk ellenére bevágják a nőket a medencébe pl.

Borzalom

2022. febr. 18. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

"Nekem meg volt közöm pszicholgiahoz es felismerem a jegyeket."

Akkor jó.És sajnos az életben is láttál már ilyen embereket. Nem vagy veszélyban, ha elkerülöd őket.

2022. febr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne ez a sorsod? Plusz milyen helyen vannak CSAK nárcisztikus emberek? Ezek nem bírják egymást elviselni…
2022. febr. 19. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!