Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, az ilyen farmer (egyenes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az ilyen farmer (egyenes szabású, nem testhezálló) tetszik nektek a nőkön?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2022. febr. 28. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Általában bejön
Általában nem tetszik
Nem tudom/Nem számít
20 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
24%
Nem, k.urva igénytelen és röhejes :D
2022. febr. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
A skinny már leszálló pályán van. Bár Magyarország mindig le van maradva.
2022. febr. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát, eddig nem lepődtem meg :D
2022. febr. 28. 22:37
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Tök felesleges ilyeneket kérdezni a férfiaktól, a többségnek nincs ízlése és nem is érdekli őket az öltözködés. Persze sokan visszasírják a csípőnaciból kivillanó tangákat, és szalonképes öltözet szerintük a seggre cuppanó cicanaci croptoppal. A másik véglet szerint meg a nő legyen 0-24 miniszoknyában meg tűsarkúban.
2022. febr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 ezt tudom, és nyilván én is a saját stílusom szerint öltözködöm, mindenesetre érdekelnek a vélemények, a pozitívak és a negatívak is.
2022. febr. 28. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Részemről semleges. Nálam a felsőruházat általában jobban dominál 😀
2022. márc. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
58%

Keves non all jol, a tobbseget oregiti.


#4: Egy ilyen ferfit sem ismerek, de biztos az en kornyezetem kulonleges. Nem baj, ma is beszolhattal a ferfiaknak, jar a keksz.

2022. márc. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

pedig a pasik egy igen nagy része a Ropsszlanyok.hu oldalain hirdető hölygek öltözékét tekintik vonzónak.

Ha nem akarsz utszélinek kinézni, ne kérdezz férfit.

2022. márc. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2022. márc. 1. 09:10
 10/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:

4, 8: Nagyon a kérdéskör margójára... Ez kb ugyanaz a meddő vita, hogy a férfiaknak rövid vagy hosszú hajuk legyen-e. Én azt mondom, mindenki a saját stílusa szerint öltözködjön - ahogyan jól érzi magát. Arról, hogy a férfiaknak nincs ízlésük... Exem az élő példa, hogy nőben is van, akinek nincsen ízlése. Nem vagyok egy inges típus - sosem voltam az. Az még hagyján, hogy folyvást azzal nyúzott, hogy inget hordjak - de olyan darabokat mutatott, hogy fú... Sehogy sem illettek hozzám. Ja és ehhez cargo nadrágot vegyek, félig öltönynadrág a mindennapokban, meg ilyen öregapós cipőket (ilyen... mokasszinhoz hasonló belebújós sportcipőutánzat. Fúj!) Ja meg öltönyt a mindennapokban. Valós! (Divattanácsait érthető okokból nem fogadtam el) :D Ez meg nálam az a kategória, mint nektek a tűsarok-miniszoknya kombó - mert miért préseljem bele magam egy kényelmetlen vacakba, ha egyszer semmi különleges alkalom nincsen? Alkalomra oké, de hétköznap? Mondanám, ha nem akarsz selyemfiúnak/fogyatékosnak tűnni, sose kérdezz nőt - de egyrészt általánosítani nem szép dolog, másrészt meg olyat is ismerek, akire MER hallgatni a párja. A lány jó szemmel választ darabokat a fiúnak.


Kérdező: Van akinek jól áll, van akinek nagyon nem. Vannak esetek, hogy ad egy férfias sziluettet az amúgy nagyonis nőies nőnek. Ezzel együtt mindenki hordja azt, ami neki kényelmes.

2022. márc. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!