Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél az alábbiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél az alábbiak közül melyik a leginkább kizáró tényező számotokra a másik félben?

Figyelt kérdés
Tehát ha amúgy minden passzolna, de valamelyik ezek közül kiderül, melyik az ami a leginkább esélyes hogy azonnal dugába dönti a dolgot?

2022. márc. 1. 01:41
A kérdező szavazást indított:
dohányzás
rendszeres lerészegedés (akár alkoholizmus)
szerencsejáték-függőség
ápolatlanság, testszag
ódivatú öltözködés
folyamatos káromkodás mint a kocsis
nagyon gáz ismerősi, baráti kör
rendszeres hazudozás
túlzott elcsábulási hajlam más nők után
állatok tartása lakásban
66 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
73%
Összes, kivéve a dohányzás.
2022. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok egyet.


Miért vannak ilyen kérdések, hogy valaminek feltétlen szarnak kell lennie?

2022. márc. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Igazából 2 kivételével az összes kizáró tényező. Egyedül a káromkodás és a beltéri állattartás nem zavarna. Nő létemre bevallom sokat káromkodok én is, szóval amíg nem a nap 24 órájában káromkodik, addig nem lenne probléma. Állatokat pedig én is tartok lakásban. Van egy papagájom meg egy hörcsögöm.


24/L

2022. márc. 1. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
A benti állattartáson és az ódivatú öltözködésen kívül mind kizáró… Max. azért választanám a dohányzást meg az ápolatlanságot, mert ez a két dolog az, ami baromi azonnal kiderül, tehát az esélyt sem kapja meg az illető, hogy megismerjem.
2022. márc. 1. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőn és az utolsón kívül mindegyik kizáró tényező.
2022. márc. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az állat a lakásban egyáltalán nem zavar, nekem is van kettő, a dohányzásnak van az a szintje, amit talán el tudnék viselni, a többi eleve azonnali szakítást, ha még nincs abban a fázisban a kapcsolat, akkor az ismerkedés azonnali megszakítását vonja maga után. Se függővel, se egy bárdolatlan bunkóval, se egy fürdeni képtelen ogréval, se egy notórius hazudozóval, se egy gerinctelen hűtlen féreggel nem tervezem tönkretenni az életem.
2022. márc. 1. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol ertem egyet lehet valasztani. Alkoholizmus. Van eleg csaladi elozmenyem, zero tolerancia.
2022. márc. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül csak egy nem zavar, a beltéri állattartás, nekem is van kettő kutyám. Viszont, ezen belül azért két dolog tud zavarni, mivel elég rendmániás vagyok: az állatszőr a kanapén, ruháimon meg úgy alapvetően a lakásban már zavar, nekem direkt nem szőrhullató fajtáim vannak (yorki és máltai selyem). Szóval annyi a feltétele, hogy ha már hullik a szőre, akkor ne engedje fel az ágyra, kanapéra. A másik pedig, ha nagytestű a kutya. Összekarcolja a karmaival a padlót, bundaszaga van stb. És iszonyat mennyiségű szőrt hullajt :D A többi állat nem zavar.

25N

2022. márc. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Ezekből lehetetlen választani. Mondjuk úgy hogy 3 nem - öltözködés, barátok, állatok- de itt is könnyen lehet olyan szint ami igen. Pl ha az állatai után nem takarít, vagy úgy babusgatja mint egy gyereket.

A többi azonnal kizáró.

2022. márc. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet tobbet megjelölni? Az utolsót koveve az osszes
2022. márc. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!