Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan ismerkedjek férfiként ha a való életben nem megy és interneten pedig egyáltalán nem szeretnék?

Figyelt kérdés

Korábban több helyzetben is ismerkedtem: sportesemény, koncert, szórakozóhely, konferencia stb. Egy alkalommal sem koronázta siker a közeledésem.


Azóta mondhatni bezárkoztam. Sportolás és szórakozás céljából gyakran találkozom emberekkel, viszont lényegében ugyanazok az arcok vesznek körbe.


A sok csalódás miatt már nem vagyok hajlandó nyitni új emberek irányába. Az internetes társkeresés pedig teljes mértékben felejtős esetemben.


Más is hasonlü helyzetben van? Mit lehetne tenni, hogy ez megváltozzon? A komfortzónából már nem látok kimozdulási pontot, de magától nem fog történni változás. Igaz, amikor aktívan tettem érte, akkor sem változott semmi.


Nagyon szépen köszönöm a segítségetek! 30/f



2022. márc. 1. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én annó baráti társaságon belül találtam párt, de csak azután, hogy megismertek.

Olyan helyre kéne eljárnod, ahol rendszeresen megforudnak kb. ugyanazok az emberek és idővel össze tudsz velük ismerkedni.

Szórakozóhelyen is érdemes lenne valahogy bővíteni az ismeretségi körödet.


A nők ugyanúgy párt keresnek, mint a férfiak, meg kell találnod a helyet, ahol találsz egy hozzád illőt.


Társasjátékklubbokba nem járok, de pl. ott el tudom képzelni, hogy nők is sokan megfordulnak.

2022. márc. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehol.


Ha neten nem akarsz, élőben nem megy akkor nem fogsz és nem lesz senkid.


Egyenlőre 3. dimenzió, illetve a kvantumtér még nem létezik. (elvileg)

2022. márc. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor inkább megkímelem magam további csalodasoktol és hagyom az egész ismerkedés dolgot.
2022. márc. 2. 07:35
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jársz ezzel, magadra figyelj, a céljaidra
2022. márc. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én pl. anno meghívtam egy kávéra a röntgenasszisztens lányt. (Én voltam a beteg, törött karral).

Két éve a feleségem:)

(Szóval lényegében BÁRHOL).

2022. márc. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Régebben volt olyasmi szolgáltatás, hogy rapid randi, nem tudom létezik-e még manapság. Amúgy nem értem az internetes társkeresés miért ne lenne jó. Lényegében olyan, mint itt a gyakorin, írogattok egymásnak, beszélgettek, majd jöhet a randi.
2022. ápr. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!