Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes egy introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy introvertált nőnek egy extrovertált férfivel összejönni?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő, nem vagyok bulizós, néha érzem jól magam új társaságokban. Elég zárkózott vagyok, kevés barátom van, annál is kevesebb kapcsolatom volt. Nagyon félek mert párom (egy hete vagyunk együtt 😅) bulizós, sok barátnője volt már, ismerkedős, közvetlen, stb.

Valamiért megtetszettem neki igazából nem értem miért. Az előző barátnői többnyire olyasmik voltak mint ő. Félek, hogy túl unalmas vagyok hozzá és rá fog jönni. Én nagyon megszerettem, velem nagyon rendes, teljesen más mint amit képzeltem róla. A barátai is olyanok mint ő meg a csaj haverjai is (van pár darab), még nem mutatott be nekik de félek, hogy nem fognak befogadni. Párom exét nagyon szerették és ő is olyan bulizós csaj volt. Attól is tartok, hogy még tartja a kapcsolatot az exének pár rokonával, és a csajról hallottam, hogy már több exéhez is visszament… nagyon fájna ha ez most velünk is megtörténne.

De nem szeretném a saját bizonytalanságom miatt páromat bűntetni.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Van valami tanácsotok, tapasztalatotok?



2022. márc. 21. 23:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Akár. Az extrovertáltaktól nem kell félni. Nem mindegyikünk nyomulós. Egy rendes partner segíthet kivirágozni és előbújni a csigaházadból.
2022. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Hát itt már nem az a kérdés, hogy érdemes-e összejönni, hanem hogy érdemes-e együtt maradni :D

De egyébként azt gondolom, hogy nincs ezzel semmi baj, ha hajlandóak vagytok kompromisszumot kötni egymással. Hogyha ő képes otthon maradni veled pár estét, akkor te is elmehetnél vele pár este bulizni. Gondolom tudja, hogy introvertált vagy, ismerkedésnél csak felmerült ez a téma.

Ne gondolj magadról kevesebbet, mint ami vagy! Nyilván oka van annak, hogy összejött veled, biztosan tetszel neki és szimpatikusnak tart. Ha nem tetszenél neki, akkor nem lenne veled, ez ennyire egyszerű.

Az excsajjal pedig ne foglalkozz. Ahhoz, hogy egy kapcsolat újra elinduljon 2 ember kell, nyilván a srácok is akarták, hogy újra legyen valami.

Ha hű társa vagy a pasinak akkor nem lesz baj :)

2022. márc. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Tipikus példa, hogy egy nőnek a külső számít.


Mert ha a belső is számítana, akkor tudná, hogy ők úgysem jönnek ki egymással.

2022. márc. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Egy nőnek mindent érdemes.
2022. márc. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%

Dobálóztok az idegen szavakkal.

Nyitott, avagy zárkózott.


Én könnyen teremtek kapcsolatot, a férjem kimértebb, zárkózottabb.


De mi nagyon passzolunk, összeillünk.

2022. márc. 22. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

“ Valamiért megtetszettem n”


Izgalmas feladat meghódítani, megfejteni.


A könnyen jött préda a csajozás kategoria.

Te más vagy, érdekesebb, izgalmasabb, érdekesebb, titokzatosabb.

2022. márc. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
22%

Egy exzrovertalt hamar megun egy introt.

Majd pár honap járás után kezdhetnél reménykedni ha még mondjuk fél év mulva is veled marad.

2022. márc. 22. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
16%
Élménynek szép is lehet akár, de ne tervezz hosszú távra, ahogy fentebb írták az extrovertáltaknak állandóan ingerekre van szükségük, ráunnak az introvertáltakra. Ideig-óráig érdekes kehet egy intro is, mert nem mutat meg mindent magából.
2022. márc. 22. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Én introveltált vagyok, párom extrovertált. Már lassan egy éve leszünk együtt, ehhez pedig részben kompromisszumok is kellettek.

Párom bemutatott minden ismerősének, és sokszor mentünk ide-oda, ami nekem újdonság volt, mert korábban elég otthonülős voltam. Azzal, hogy belementem az ő általa javasolt programokra, kiléptem a komfortzónámból, de nem bántam meg, mivel mindig jól éreztem magam vele. Megfordítva a dolgokat, a ha úgy volt kedvem, a párom szivesen csinált velem otthonülős programokat.

Tehát azt mondanám, egyáltalán nem lehetetlen egy introvertált - extrovertált kapcsolat, de ahhoz mindkét félnek tennie kell. Megint csak saját példámból, ha pl. én mindig elutasítottam volna a kimozdulós programokat és csak otthon ültünk volna, akkor lehet a kapcsolatunk is ráment volna.

22/L

2022. márc. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jobb az a kapcsolat, ahol nem kell lépten nyomon kompromisszumot kotni. Intro vagyok és a párom is az, egymással állandóan progizunk.

23N

2022. márc. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!