Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti szoktatok gyanakodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti szoktatok gyanakodni ha a párotoknak új nő ismerőse lesz facebookon? Mennyire bíztok meg a párotokban? Mik azok a jelek amikből elkezdenétek bizalmatlanok lenni?

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 15:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem gyanakszom egyáltalán - miért kéne?
2022. márc. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Mert? Ha barátnőm lesz, akkor már zárjam is le a fiókom egy nagy lakattal, hogy senki rám ne találjon? Hát attól még az embernek lehetnek új ismerősei.
2022. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Korábbi rossz élményeim miatt szoktam szorongani ilyenkor, de ilyenkor tudatosítani kell, hogy megbízom benne, Ő is bennem, engem valasztott, közösen építünk párkapcsolatot stb. Egy ideje nem figyelem már ezt aktívan. Ha valaki nyomulna rá, szerintem elmondaná nekem és elhajtaná.
2022. márc. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%

A megszokottol eltéro dolgokra gyanakszom csak.



Pl.párom folyamat a kiskutyájárol posztol mintha állatszereto lenne, (de nem az, a kutyáját is az anyja neveli gondozza meg náluk van ő meg átjár enni es akkormár megsimogatja az ebet es lő egy szelfit vele. Mert a nők szeretik az állatszerető ferfiakat alapon es facen ezzel akar bevágódni. Szánalmas de ilyen szánalom a legtöbb pasi)


Szoval az idiota posztjait altalában család barátok ismik like-olják.


Na amikor viszont idegen egyedulállo nő állt neki like olgatni a posztjait indult egy lavina..

Be akarta azt adni hogy ő nem tehet arrol ha idegen random őt like olja.


Aztán ahogy teltek a napok es elkezstek csőstől üzenetei jonni meg stb, teljesem véletlenul bukott ki hogy amugy társkeresőzik online a hátam mögött.



Szoval ha gyakori lett volna eleve hogy őt random nők like olgatják vagy gyakorta jelölgetik, fel se tűnt volna. De soha nem volt ilyen elotte.

2022. márc. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Amugy exemről irtam.(4-es vagyok)

A mostani barátom hál isten közösségin mégcsak fent sincs

2022. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Laylah ***** válasza:
100%
Nem tartom számon az ismerőseit, szóval fel sem tűnne.
2022. márc. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Én is szorongok és idegeskedem ha már új nő ismerőse lesz, nekem is volt rossz tapasztalatom ezzel.
2022. márc. 31. 16:18
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoronganék, nem lennék vele.


Mi értelme egy kapcsolatnak, ha nem bízol a párodban?

2022. márc. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
83%
Soha életemben nem néztem, hogy egyáltalán lettek-e új ismerősei.
2022. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelem az ismerőseit. Honnan tzudjam, ki az új? :D
2022. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!