Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belevágnátok a közelebbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágnátok a közelebbi ismerkedésbe, ha ellentétes a leendő randipartneretek hozzáállása gyerektémában? Miért?

Figyelt kérdés
Nagy dillemában vagyok, mert aki szeretne velem találkozni, szeretne saját gyereket, én viszont nem szeretnék szülni. De nem szeretnék szexkapcsolatot, de így vele nem lehetne több. Nem tudom, mit csináljak. Mit tennétek a helyemben?

2022. ápr. 12. 21:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Nem találkoznék vele.
2022. ápr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
11%
Hany evesek vagytok e s mennyire biztos hogy nem akarsz gyereket?
2022. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, felesleges belemenni, nyilván nem lenne közös jövőnk. Ha még nem is találkoztatok, akkor nem is kell ezzel a helyzetet bonyolítani.
2022. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
40+-os vagyok, ő 2 évvel fiatalabb. 100%, hogy nem akarok.
2022. ápr. 12. 21:20
 5/17 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást haveri/baráti társaságból, onnan tudom, hogy ő szeretne gyerekeket, de kettesben még csak most hívott el.
2022. ápr. 12. 21:22
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
Ha én a helyedben lennék először elmondanám neki, hogy mi van. Utána, ha úgy érezném, hogy szerelmes tudnék lenni, akkor lelépnék, ha nem, akkor kiélvezném a vele töltött időt, de semmi komoly.
2022. ápr. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%
Tini párkapcsolatok kategória.
2022. ápr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Csak fájdalom születne belőle.

2022. ápr. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekunk meg hasonlo a gondolkodásunk, egyikunk sem akar gyereket.


De én meg ugy vagyok kapcaolatban vele hogy soha nem tudni mikor gondolja meg magát, és keres egy másikat..


Szoval ha egyeznek is az emberek gyerektémában, még azt sem lehet készpénznek venni.

2022. ápr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nincs értelme úgy belemenni egy kapcsolatba, ha tudod hogy úgysem működik hosszútávon, az mindketőtöknek csak fájdalmat okoz.
2022. ápr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!