Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hátrány ,hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hátrány ,hogy egy pasi nagyon keveset keres, és nem tudja magát eltartani?

Figyelt kérdés
MÁVnál dolgozik diplomás munkával keres 220 nettót, Budapesten egy mekiben többet lehet keresni. Ez hátrány-e nektek, albérletben többed magával lakik. Így természetes alig van spórolt pénze, 26 éves. Valószínű nem fog emelkedni a fizetése, 10 év múlva is hasonlóan keveset fog keresni. Egy betanított munkás előzi a fizetését.

2022. ápr. 13. 10:25
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/107 anonim ***** válasza:
72%

SSC jellemzően az ügyfélszolgálat, logisztika, beszerzés és az ezeket támogató háttérfeladatokat szokta jelenteni (cége válogatja, hogyan osztják fel a csapatokat).

Én frissdiplomásként (pszichológia diplomával :D ), aktív nyelvtudással kerültem be egy ilyen céghez, zéró releváns tapasztalattal vagy tudással (másik multinál voltam diákéveimben HR-gyakornok), ez 5 éve volt, akkor 200 nettóval vettek fel (most már tuti magasabb lenne), azóta előrébb is léptem a ranglétrán, évente fizukat emeltek, és már több, mint dupláját kapom, pedig menet közben még szülni is elmentem. Nem egy hűdemilyenszuper fizu, de napi nettó 20 percet ha dolgozom home office-ból, rugalmas munkaidőben, szóval nekem ez így eléggé megéri.

Amúgy csomó kollégám van, akik pályaváltókként hozzám hasonlóan csak nyelvtudást hoztak (tanár, szocmunkás, bölcsődei nevelő, stb), és mindannyian jól be tudtak illeszkedni. 26 évesen még elég fiatal vagy, hogy senki se nézzen rád furán, amiért kezdő pozícióba mész egy ilyen helyre.

2022. ápr. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/107 anonim ***** válasza:
58%
Ez azért szerencse kérdése is. Én eddig ahány ssc ben dolgoztam, mindig rengeteg munka volt, gyakorlatilag elvégezhetetlen mennyiség, és a fizum is jelentősen kevesebb mint havi 600 nettó. Pár tippet szívesen fogadnék hogy hova érdemes átmenni.
2022. ápr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/107 anonim ***** válasza:
37%

91: "SSC jellemzően az ügyfélszolgálat, logisztika, beszerzés és az ezeket támogató háttérfeladatokat szokta jelenteni (cége válogatja, hogyan osztják fel a csapatokat)"

Így, hogy kifejtetted, így is kínaiul hangzik nekem.

Most akkor hol és hogyan lehet ilyen állást találni?...

Én ahova jelentkeztem önéletrajzzal, mindig 300-an jelentkeztünk 1-2 helyre és sokszor a túlképzettségre hivatkozva utasították vissza, vagy annak ellenére azt mondták, hogy ezzel a képzettséggel nem vesznek fel, hogy pont azt a képzettséget kérték a toborzásba, vagy megmondták, hogy ismerőst vettek fel.

2022. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/107 anonim ***** válasza:
58%
89: És Magyarországon dolgozol?
2022. ápr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/107 anonim ***** válasza:
72%

#93-nak: Ezek pl mind olyanok


[link]


[link]


[link]


[link]


Profession.hu-ra beírod, hogy ssc. Nyilván szűkíthető a keresés nyelvtudás, tapasztalat, képzettség mentén, de így nagyjából ilyesmiket kell elképzelni.

2022. ápr. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/107 anonim ***** válasza:
58%

94

Persze!

2022. ápr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/107 anonim ***** válasza:
58%
95: Köszönöm!:)
2022. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/107 anonim ***** válasza:
58%

95: És honnan tudom, hogy tényleg olyan sokat fizetnek? Nincs feltüntetve, hogy mennyi az ajánlott fizetés.

Az ilyesmi azért van tapasztalatom szerint, mert a legolcsóbb munkaerőt keresik. Volt, hogy a 3. interjú arról szólt, hogy a 3 legjobb jelölt közül ki vállalja el 80-ért 85 helyett.

2022. ápr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/107 anonim ***** válasza:
58%

98

SSC.kbe nehezen van ember!

Netto 500as kezdő bérért már tudok is neked melot, ha beszélsz franciául felsőfokon! És baromira örülnék, mert nincs helyettesem jelenleg...ami elég kellemetlen! Mivel az egész emeleten egyedül vagyok vele!


95-öske első linkje elég jó egy kezdőnek, angol mselvtudas elég+excel azert alapfokon menjen.! Kintlévősegkezelés! (Bejövő penzt kezelsz, meg be nem fizetetett szamlákat hajtasz. Magyarul: felhivod, valamint statementekkel bombázod a vevőt, hogy mérnemfizetszparaszt! Mindezért minimum 350 ezer forintot kapsz.


A logisztikai kordinátor, szerintem fuvarszervezest takar.(igy első blikkre - de erre nem mernék megeskudni) Szerintem csinálhato, konnyen tanulható. Szinten angol+excel!


80 ezerért már senki nem dolgozik, de még a haromszorosáért sem! (Márkint ha beszelsz felsőfokon angolul+megy az excel)

2022. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/107 anonim ***** válasza:
37%

99: Köszönöm. <3 Ez az, hogy nyelvtudásom kizárólag tantermi van, az nem tárgyalóképes, társalgási szintű, és élesben nem is használtam.:)

Francia egyáltalán nincsen.

Valamint heti 10-20 órára tudok elszegődni, bármiről is legyen szó.

2022. ápr. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!