Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nem bántátok meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nem bántátok meg utólag amikor visszautasítottatok egy nőt?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 17. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
De volt rá példa!
2022. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%

Nem mert mentálisan labilis volt!

Így is leszólt a hátam mögött.

2022. ápr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem
2022. ápr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Valaki igen, valaki nem. Erre csak utólag lehet rájönni. Engem csaltak meg, (ez is valamilyen szinten elutasítás nekem) el is hagyott, odaköltözött a csajhoz. Fél év múlva meg hívogatott, hogy megbánt mindent, nem is szereti a csajt, mert kiderült hogy egy idióta hisztéria, plusz egy igénytelen retekfészek, aki még a palacsintát is élesztővel akarta csinálni 🙃 annyi volt a reakcióm, hogy mindenjót továbbra is
2022. ápr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Akiket visszautasítottam, azokat nem bántam meg. Az egyik idegbeteg volt, először ő nem jött el randira, és a tetejébe meg is alázott, aztán könyörgött volna, hogy vigyem el őt szórakozni, mert magányos. Nem csoda, hogy virtuálisan rávágtam az ajtót. A másik messze lakott, plusz nem tudom, hány alomból voltak már gyerekei, és a háttérben még mindig ott volt egy se veled, se nélküled típusú "kapcsolatféleségben" az akkori (volt?) kanija.
2022. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem bántam még meg
2022. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Én már megbántam.
2022. ápr. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. ápr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
Volt egy munkahelyi szexkapcsolatom, tudtam, hogy férjnél van, de jó volt vele a szex, és nem is akartam többet, de mégis fokozatosan többet kezdett el jelenteni nekem. Később dobott, azt mondta van más. Eléggé rosszul esett, de ő el is ment a cégtől. Később megismertem a leendő feleségem, és pár hónapja randiztunk, amikor beállított a csaj, hogy a régi szép idők emlékére egy du.gást? Elméláztam, hogy jól esne, de aztán úgy döntöttem, hogy nem kockáztatok, mi van, ha kiderül, és amúgy is egy r.ohadt kis r.ibanc. Mondtam neki, hogy van valakim, így most nem venném igénybe a szolgáltatásait. Azóta is rámír időnként, hogy nem vagyok-e szingli.
2022. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kettőt igen, a többit nem.

Az egyikből tuti cirkusz lett volna otthon, mert 19 volt a lány, én meg 30, és nős.

A másik sokkal korábban, még a főiskolán. Még évekkel a diploma után is visszamondta a lány barátnőjének az anyja, hogy nagyon tetszettem a lánynak. Azért kár volt, de mindketten foglaltak voltunk. Utólag mindig okos az ember.

2022. ápr. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!