Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülállók titeket aggaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállók titeket aggaszt a korotok a társkeresés miatt?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem, illetve leírnátok azt is légy szíves hogy hány évesek vagytok és milyen neműek?


Köszönöm szépen!


2022. ápr. 18. 14:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
40%
30 felett zavarna, mivel akkor már mindenkire ráaggatják a kapcsolatra alkalmatlan jelzőt meg azt is mondják, hogy a normálisak rég elkeltek!
2022. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ha lesz valaki, lesz, ha nem, nem.


34N

2022. ápr. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy vagyok, mint a kettes, hogy ha lesz valaki, lesz, a nem nem. Én is 34 éves nő vagyok, de engem zavar a korom. Hosszú évek óta társkeresőzöm, kisebb-nagyobb sikerrel, és hát kár is áltatni magam, hogy fiatal vagyok, hiába annak nézek ki, valljuk be, kezd a B oldal pörögni. Már nem érzek sok esélyt a pár találásra, családalapításra. Ezek miatt próbálok inkább örömet találni bármi másban. A másik, hogy a velem egykorú normális férfiak elkeltek, aki maradt, az meg nem véletlenül van egyedül.
2022. ápr. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%

Sosem aggasztott. Az ismeretségi körömben több 50 év fölötti nagy egymásra találásról tudok. Édesanyám is nyugdíj határán volt, mikor újraházasodott, egy volt kolléganőm 2 férjét gyászolta el rákban, mire 55 évesen egy hasonló korú olasz férfi oldalán kötött ki... A szüleim válása után apám is egy anyámkorú nővel jött össze...


És én vagyok a legfiatalabb a családban, szóval csupa jól működő kapcsolatot látok, ahol a pár két tagja egyidős, idős és hasonló kaliber.



Nincs miért aggódnom. Van párkapcsolatom, de nem félnék kilépni, ha rossz lenne. Az élet rövid ahhoz, hogy az ember féljen megkeresni a szerelmét

2022. ápr. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az élet rövid ahhoz, hogy az ember féljen megkeresni a szerelmét"

4-es ez nagyon szép volt.

2022. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem

30N

2022. ápr. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Igen.

43F

2022. ápr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Noren1989 ***** válasza:
91%

Nem, lesz-rom. Tudom, h kiöregedtem a 18as kislànyok hülyítéséből, a huszonéveseknek szintén nem felek meg, hisz màr "öreg" vagyok, 30as nőkkel meg én magam nem kezdek.


Ergo leszűrtük a listàt kerek nulla nőszemélyre, innentől mirefel aggódjak?


3macskàm van, valszeg még 12-15évig töltik ki a mindennapjaimat, plusz melómàniàs vagyok 😅

2022. ápr. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
33-as olyan jó pasi vagy, hogy 30-as nőkkel már szóba sem állsz?
2022. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

9-es vagyok

mármint a 8.nak írtam, hogy 33 éves.

2022. ápr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!