Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet az a baj hogy butának...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az a baj hogy butának tartanak?

Figyelt kérdés

Évek óta nem találok partnert. Sokszor ütközöm olyan helyzetbe hogy akaratlanul diplomás nőkkel kezdek ismerkedni. Elején ugye nem derül ki csak már az ismerkedési fázisban. Szakmunkásom van csak. Az érettségi utolsó évében személyes probléma miatt: önként ott hagytam az iskolát.


Kérdés az az itteni tanultabb nőktől hogy mit gondolnak így egy férfiről?



2022. ápr. 19. 07:11
A kérdező szavazást indított:
Szakmunkással nem jönnék össze “kevesebb értékű ember mint én”
Szakmunkás ugyan olyan buta mint akinek csak 8 általánosa van
Érettségi is kevés lenne. Azok is műveletlenek a diplomás nőkhöz
Egyatalan nem számít partnerkeresésben hogy milyen végzettsége van
19 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A végzettség ilyen szempontból nem érdekelne, annál inkább a intelligencia. Legfőképpen az, hogyan áll az élet dolgaihoz, lehet-e mély és értelmes beszélgetéseket folytatni vele, szeret-e olvasni, tájékozódni, otthon lenni a világ dolgaiban. Na és számomra fontos a helyesírás is.
2022. ápr. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Ha már szóbaàlltam vele több mint 2 beszélgetés erejéig, akkor biztos nem tartom butának.

Viszont ez közel sem jelent még semmit.

Ha kiderül, hogy alkalmazott egy rosszul fizető helyen, az elég offos, viszont ez a diplomásokra is igaz.

Én diplomás vagyok és vállalkozó.

Visszatérve a kérdésre:akár menet közben is kiderülhet, hogy buta vagy vagy egyszerű, de más probléma is lehet. Kicsit részletezhetnéd, mikor és minek hatására szűnt meg az ismerkedés.

2022. ápr. 19. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2-es


Alkalmazott vagyok. Rosszul fizető helyen (285 e nettó).


Már az első randin vége szokott lenni. Mikor szóba kerülnek ki mit dolgozik. De nem áltatom magam. A külső se jó. 180 cm vagyok de 100 kg körül. Nem csak zsír van rajtam, évekig edzettem. Olyan nagydarab vagyok és ez is taszító lehet. Ezeket mondjuk előtte a küldött képeken is láthatták. 😅 mondjuk ez érdekes.

2022. ápr. 19. 07:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem diplomás barátnőm van szakmunkásként és kvíz vagy ügyességi játekokban általában én nyerek. Politikában, technológiában, hivatalos ügyekben, stb is tapasztaltabb vagyok nála szóval a papír nem hinnem hogy gondot okoz.


Ha alapvetően van eszed, tájékozott, érdeklődő és rátermett vagy akkor szerintem nem érdekli őket a papír.

2022. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Es mi akadalyoz meg abban, hogy azt a +1 evet abszolvald? Ha wzt gondolod, hogy ez a legnagyobb hatranyod, miert nem teszel erte, hogy megszunjon?
2022. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért diplomás nőkkel ismerkedsz?

Ha diplomás nőt akarsz, miért nem mégy egyetemre te is?

2022. ápr. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%
6. Akaratlanul ahogy írta. Nincs ráírva senkire mi a végzettsége. Sok tanárra az utcán ismeretlenként azt hiszik , hogy hajléktalan mert olyan szedett vetett .
2022. ápr. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem a végzettségeddel van a bajuk, ha intelligens,művelt vagy, akkor azzal nem lehet baj, a 280 e. nettő az (legalábbis nálam) nagyon jó pénznek számít.A legnagyobb baj a kövérséged. Nem működik alul a pajzsmirigyed? Valamilyen hormonális oka biztos van a kövérségnek, ha nem eszel túl sokat. Ezt meg kellene vizsgáltatni.
2022. ápr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!