Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményére lennék kíváncsi, hogy szerintetek 24 évesen ciki, ha egyelőre még nem volt fogszabályozóm?

Figyelt kérdés
Emiatt egyáltalán nem tudok beszélgetni a nőkkel és messziről kerülöm őket. Odáig fajult ez az egész, hogy a hétköznapi életben senkivel sem szoktam beszélgetni mert egy hatalmas félelem és gátlás alakult ki bennem az évek alatt. Szeretném megcsináltatni de jelenleg még sajnos esélytelen számomra.

2022. ápr. 23. 21:41
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
65%
Senkit nem érdekel.
2022. ápr. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az, hogy 24 évesen odáig jutottál, hogy a fogaid miatt nem mersz beszélgetni emberekkel? Az, így aztán semmilyen emberi kapcsolatod nem lesz és mire eljutsz odáig, hogy szabályosan állnak a fogaid, már nehéz lesz ebből kitörni.
2022. ápr. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
"Mármint az, hogy 24 évesen odáig jutottál, hogy a fogaid miatt nem mersz beszélgetni emberekkel?" : Igen, erre próbáltam célozni.
2022. ápr. 23. 21:47
 4/39 anonim ***** válasza:
80%
Ez elég szánalmas.
2022. ápr. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, hogy nem volt fogszabályzód. Ismerek olyanokat, akiknek (egy pár) kb egy egyenesen, rendezetten álló foga nincs. Nagyon fura látvány, főleg együtt. Olyat is ismerek, akinek komoly hézagok vannak a fogai között és előre harapása van, olyannyira, hogy, ha nem figyel fölcsúszik a fogairól az ajka.

Nem szép látvány, de a három emberből egyiket se zavarta soha.

Az komolyabb gond, hogy neked ez ilyen gatlasokat okoz.

2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
91%
Annyira rossz a helyzet?
2022. ápr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
#6: Talán nem annyira rossz a helyzet, de ha én észreveszem akkor mások is észre fogják venni.
2022. ápr. 23. 21:50
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

És az miért baj, ha észre veszik? Nekem is több fogam áll ferdén. Pont leszarom.

Szerintem magadnak csinálsz bajt, problémát belőle.

2022. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Te rá vagy fókuszálva. Mások nincsenek rád.
2022. ápr. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%
3-as, csak azért kérdeztem, mert nem volt tiszta, hogy az ciki-e, hogy nincs megcsináltatva még a fogad vagy az, hogy ennyire gátlásos vagy miatta. A kusza fogsor sokkal kevésbé lenne probléma, mint az, hogy ennyire elzárkózol emiatt az emberektől. Annyira nem lehet rossz, hogy ez indokolt legyen.
2022. ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!