Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok fiatal nő azért nem szeretne gyereket mert úgy gondolja hogy nem találná hozzá megbízható párt?

Figyelt kérdés
Milyen férfitól vállalnak a nők legszivesebben gyereket?
2022. ápr. 26. 09:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%

Vagy mert nem akar szimplán. Nem érzi azt, hogy le kéne így kötnie magát, sokba kerül, nincs benne erre ösztön és egyébként nem akad 0-24ben szolgálni és egyedül vinni mindent,stb stb stb. Annyi indok van erre.


Indok az is, amit te írtál.

2022. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Vannak olyanok is akik ezért nem akarnak. De ezer más ok is lehet, nekem pl. abszolút megbízható a párom mégse akarok/akarunk gyereket. Egyénfüggő.
2022. ápr. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Én megállapodtam a férjem mellett és így sem szeretnék gyereket. Egyszerűen nem érzem rá a késztetést ennyi.
2022. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
ÉN spec ezért nem vállaltam,másrészt az anyagiak miatt ( nincs saját lakásom).33N
2022. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

7# Aha, csak kihordják, megszülik, szoptatják, gondozzák...stb.

Te hányszor keltél fel kicsihez éjjel mert széthányta pl. az egész szobát mert mondjuk beteg volt?

Cseréltél pl pelust már, vigyáztál kisgyerekre akár egy percet is, hogy tudd, pisilni sem tudsz elmenni nélküle?

Képzeld az uram ezekbe abszolút besegített, nem pedig kihúzta magát a feladatok alól, ahogy a legtöbb pasi csinálná, mer az az asszony dóga.

Ketten csináltunk mindent, érted?

Neked meg csak a szád jár és ezt is a nőkre akarod tolni hogy ők alkalnatlanok. Valójában te vagy az aki csak megcsinálni tudja a gyereket, vagy még azt se.

2022. ápr. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekem szuper párom van. És még a kapcsolatunk elején említettünk olyanokat, hogy majd ha gyerek lesz ez lesz az lesz... De mikor elértünk arra a pontra, és megkérdeztük magunktól, hogy valóban akarunk-e, rájöttünk, hogy egyikünk se vágyik rá különösebben. Annyira jó és kényelmes így az életünk, és mi ezt nem akartuk elengedni. És ez azóta sem változott, holott még mindig lenne időnk rá, mivel csak 31 éves vagyok, de a mai napig úgy gondoljuk, hogy nekünk így a legteljesebb az életünk. Ha véletlen becsúszna, hisz egyetlen fogamzásgátlás se 100%os megtartanánk, de ha rajtunk múlik, akkor nem lesz gyerekünk.
2022. ápr. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Ezt a baromságot. Ha akarnék gyereket akkor ilyen szempontból nem érdekelnének a férfiak, mármint ha elhagy az apja akkor is lesz egy gyerekem, ez nem tartana vissza.

Nem tudom miért ilyen hihetetlen, hogy valaki konkrét aljas ok nélkül nem vágyik gyerekre, mert csak, mert nem hiányzik neki.

2022. ápr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem a páromtól függ. A párom megbízható ember, békés, figyelmes, törődő, tökéletes apa lenne, az életem is rá merném bízni.



Egyszerűen nem akarok saját gyereket, nincs helye abban az életben, amiben én boldognak és teljesnek érzem magam és ez nem a partneren múlik (inkább fordítva, a partner múlik ezen, nyilván nem jövök össze olyannal, aki gyereket szeretne).

2022. ápr. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak azért, a modern fogyasztói társadalomban már teljesen másképp élnek az emberek, mint korábban, más preferenciákkal, persze az instabil párkapcsolatok is szerepet játszanak. Minden országban alapvetően két tényező csökkentette a gyermekvállalási kedvet. Egyrészt, hogy a nők is beléptek a munkaerőpiacra, másrészt kiépült egy nyugdíjrendszer (ez utóbbi már kissé omladozik) és az időskori túlélés már nem direkt módon a gyermekektől függ.
2022. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az is egy ok, hogy manapság az anyák is nyíltabban beszélnek a terhességről, szülésről, anyaságról. Nem csak a rózsaszín, habosbabos élet van előadva, hanem a valóság is. Azok is beszélhetnek, akik megbánták, hogy szültek.
2022. ápr. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!