Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A photofeeleren mit jelent a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A photofeeleren mit jelent a megbízhatósági szempont?

Figyelt kérdés

Nem tudom ez-e a helyes kategória a kérdésnek, de meg kell kérdezzem, mert elképzelésem sincs hogy a "trustworthy" értékelési szempont az mégis mit takar egy olyan ember fényképe esetében akit nyilvánvalóan most lát először az értékelő.

Bár azt legalább már értem hogy a nők mennyire ocsmánynak találják a fejem, hiszen kaptam kemény 4/10-es értékelést. De hogy mi a fenét takar hogy megbízható itt azt nem tudom.



2022. ápr. 26. 10:39
 1/8 anonim ***** válasza:
43%
Ha ronda vagy, akkor nők nem fognak téged semmiben se magasra értékelni, míg egy jóképűt meg igen. Ne tulajdoníts neki semmilyen jelentőséget. Megkérdeznéd nőket miért annyit adtak amennyit, ők se tudnák.
2022. ápr. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha ránézel a körözött személyekre, vannak köztük olyan arcok, akitől akkor sem vennél használt autót, ha nem tudnád, hogy körözik. És lehet, hogy inkább átmész az út másik oldalára, ha meglátod.

Ezzel szemben vannak olyan emberek, akikkel kapcsolatban eszedbe sem jutna, hogy bármi rosszat akar.

Ha valaki ápolatlan, elhanyagolt külsejű, tele sérüléssel, mogorva, stb. az nem erősíti a bizalmat.

De ha például ápolt és mosolygós, az annál inkább.

2022. ápr. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz a biztatást, de lehetne hogy a konkrét kérdésre is válaszolnátok, mert arra vagyok igazán kíváncsi, köszi!
2022. ápr. 26. 11:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja a 2#-es válasza a kérdésre is szólt bocs neki!
2022. ápr. 26. 11:51
 5/8 anonim ***** válasza:

#2

+ Van az olyan kategória mint én, soha nem akarok semmi rosszat,ápolt is vagyok,mégis az emberek java bizalmatlan és távolságtartó velem kapásból.

2022. ápr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak pár korrekció. Javaslom, hogy a "Data" tabot nézegesd ugyanis a platform egy középértékről indul és szavazatok függvényében mozgatja el az értékeket. 4 opcióból lehet választani így rád nem 4-est adtak, hanem többnyire a legrosszabbat, ami elkezdte lehúzni az értékedet (ezen felül valószínűleg az adott szavazó szavazási szokásai alapján súlyoznak + normalizálnak is, de ez most mindegy).


Én egyetemet végzett mérnök vagyok, azt gondolnám az átlagot megütöm intelligencia vonatkozásában és én úgy gondolom ez valamelyest látszik is rajtam, de mivel ronda vagyok így nők szemében hülye és megbízhatatlan is. Nem véletlen húzták le nekem is a másik két jellemzőt a külsőn kívül. Ezért mondtam igazából mindhárom jellemző photofeeleren a külsődön múlik meg természetesen párkeresésben is csak a külsőd számít. Nincsenek meglepetések :).

2022. ápr. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Én eleve azt nem értettem hogy miként merül fel az hogy egy kép alapján meg próbáld becsülni valaki megbízhatóságát?

Mostmár erősen sejtem hogy még ebben is ítéletet mondanak rólad az emberek anélkül hogy takálkoznának az illetővel, vagy akár csak egy szót beszélnének vele. Számomra ez egy új jelenség, bocsánat a tájékozatlanságomért

Elég nevetséges ez az egész de ez van

2022. ápr. 26. 23:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Ezt hívják úgy hogy holdudvar effektus (halo effect). Magyarán ha jól nézel ki, vonó vagy, jóképű akkor automatikusan megbízhatónak és okosnak is fognak látni téged.

Minél rondább vagy annál inkább tűnsz amjd gonosz erőszakoló, megbízhatatlan, buta embernek.

Nézd meg a hollywoodi filmeket. A gonosz szinte minden esetben ronda, alacsony, ráncos, öreg, deformált személy, míg a pozitív karakterek rendszeresen nagyon szépek, vonzóak, jóképűek, tökéletes megjelenésűek.

Ezeke alapvető blacpill tételek. (Lám lám mégsem hülyeség?)

2022. ápr. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!