Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban lehet még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban lehet még esélye egy normális, átlagos férfinak párkapcsolat terén, vagy minden nő magas, kigyúrt chad-re vágyik?

Figyelt kérdés
Főleg a 30 alatti, fiatal 20-as korosztályra gondolok...

2022. ápr. 29. 20:31
A kérdező szavazást indított:
Lehet esélye, csomó átlagos fiatal férfi él párkapcsolatban
Nem lehet, manapság már csak chadek vannak párkapcsolatban
43 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%
Lehet persze, a saját szintjén. Szép nőknél viszont teljesen esélytelen.
2022. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Áh már megint a chad es csávó. Az előző kérdésednél nem voltak elég kielégítőek a válaszok. Amúgy mi az a chad? Ezt a kifejezést még sosem hallottam.
2022. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
64%
A saját szinteden
2022. ápr. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
És mit nyersz a válaszokkal? Ha több lesz az elsőre a szavazat akkor reménykedni fogsz?
2022. ápr. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

4


Valami olyasmi, igen...

2022. ápr. 29. 20:47
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
Hát ehhez szerintem egyszerűbb lett volna reggel vagy este a BKV-n vagy utcán csak picit nézni az embereket. Látnád, hogy a saját szintjén mindenki talál. Átlagosként szép nőknél viszont valóban semmi esély, nekik a csúcskategória jár és meg is kapják azt nyilván.
2022. ápr. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Es tudod azt is, hogy nem csak reménykedni kell hanem tenni is érte?
2022. ápr. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
20%
A Chad számít, de a kigyúrtság nem. A Chadek azért gyúrják ki magukat, mert van motivációjuk hozzá.
2022. ápr. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
94%
Olyan férfinak nincs semmi esélye egyetlen nőnél sem, aki használja a "Chad" szót, meg a többi incel kifejezést. Bár ezeket férfinak sem lehet igazán nevezni.
2022. ápr. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
88%

Véleményem szerint az emberek életének alakulásában a hiedelmeknek, meggyőződéseknek is nagy szerepe van. Ha te hiszel ebben a Chad-es dologban, akkor az is fog történni. Chad-eket fogsz látni mindenfelé nőkkel, a meggyőződésednek megfelelően, mert arra fogsz fókuszálni.


Az én meggyőződésem szerint a jó külső előny, de nem minden. Éppen ezért egy kevésbé jóképű férfinak is lehet csinos barátnője. Én éppenséggel ezt vettem már észre többször is, mikor már megyek az utcán.


Talán hozzátennék még annyit ehhez, hogy a férifiak jóval vizuálisabbak, mint a nők, és nagyobb elvárásaik vannak a nők külsejével kapcsolatban. A nők ezzel szemben jobban figyelik a személyiséget.


Üdv.

2022. ápr. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!