Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » ~30 éves férfiként hol érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

~30 éves férfiként hol érdemes ismerkedni, ha a munkahelyem nem opció, a bárokat és bulikat meg utálom?

Figyelt kérdés
(Nőkkel, romantikus kapcsolat reményében, ha ez a kategóriából nem egyértelmű)

2022. máj. 30. 14:11
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy a Tinder és társai nem váltak be, mert azokhoz nem feltétlenül vagyok elég attraktív.
2022. máj. 30. 14:12
 2/23 anonim ***** válasza:
6%
Társkereső
2022. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
19%

"ha ez a kategóriából nem egyértelmű"

Párkapcsolat nem csak férfi és nő között lehetséges, felnőttként ez remélem, egyértelmű. ;-)

2022. máj. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Gyakorlatilag bárhol. Utcán, tömegközlekedési eszközön, boltban, valamelyik internetes platformon, tucatnyi lehetőség van... csak meg kell találni.
2022. máj. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

#3.


Valóban nem.


Én ezzel arra akartam utalni, hogy nem barátokat keresek.

2022. máj. 30. 14:14
 6/23 A kérdező kommentje:

#4.


Boltban, meg tömegközlekedésen mégis hogy? :D Írjál már valami példát.

2022. máj. 30. 14:15
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Én pl. nem pártolom a tömegközlekedésen és utcán lévő ismerkedést. Nekem creepy.
2022. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%
Utcán, boltban... csak azoknak a férfiaknak van esélye, akik extrém jól néznek ki. Még egy átlagosnak is esélytelen, aki mást mond az hazudik. Online szintúgy. Barátaidra kellene számítani, ők majd hozzák az új embereket (munakelyükről...). De ha nem nézel ki jól, akkor valóban manapság elég nehéz dolgod van.
2022. máj. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Baráti társaság / egyéb társaság, pl. társasjáték klub vagy ilyesmi.
2022. máj. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
48%

9-es:

Mondjuk én pont amiatt nem járok el társasjáték klubba mert tartok tőle, hogy a társaság nagyon nagy része férfi lenne és netán egy-kettőnek a szándéka csajozás. Van egy lány barátnőm, ő is pont emiatt nem jár el társasjáték klubba.

2022. máj. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!