Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy férfi önbizalomhiánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi önbizalomhiánnyal küzd, annak sosem lesz párkapcsolata?

Figyelt kérdés
Ha gyerekkorától fogva ilyen, hogy sosem bízott magában, azon mégis hogy lehet változtatni? Hogyan higgyen magában, ha sosem volt elég jó másokhoz képest?

2022. jún. 7. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Csak ő képzeli magáról, hogy ilyen vagy olyan, viszont úgy viselkedik, ami megfelel ennek a képzelgésének, és a hulye viselkedése miatt nem veszik komolyan.
2022. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem másokhoz méri önmagát. Ez kísérte végig a fiatalkoromat. Aztán jó későn, az első munkahelyemen jöttem rá, hogy vagy kiállok magamért vagy el fognak taposni. Nem számít hogy más milyen.. az én életemben én vagyok az első, és minden más csak a 2. lehet.
2022. jún. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%
Lehet neki, de nagyon nehezen fog találni olyan nőt, aki így (önbizalomhiányosan) elviseli őt.
2022. jún. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. A nárcisztikus személyiségzavarú nők szeretik az ilyen férfiakat.

Még ez az oldal is tele van velük (saját személyes tapasztalat). Szóval néha nem árt elgondolkodni, hogy kiknek a véleményére adunk amikor itt olvasgatunk.

2022. jún. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi az az "önbizalomhiány" egyébként?

Mit jelent az "önbizalom"?

Mert elég sok baromságot, humbugot lehet olvasni erről. Számomra ez a szó a "kémia", "szikra" (nincs meg a kémia/szikra) és hasonlók társaságába tartozik. Ilyen még az "önbecsülés" meg a "kiállás" is (pl. nincs jó kiállása).

Semmitmondó, mindenki úgy értelmezi ahogy akarja kifejezések...

2022. jún. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet kapcsolata,de egy idő után megkeserítí a párja életét,mert őt fogja hibáztatni a saját problémái miatt.Tönkre fogja tenni.


Tapasztalatból írom!

( nem én voltam az önbizalomhiányos)

2022. jún. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

#6


"egy idő után megkeserítí a párja életét,mert őt fogja hibáztatni a saját problémái miatt"


Ez a nők kb 80%-ra elmondható. Olyan még egyszer sem volt, hogy egy nő valaha is elismerte volna, hogy tévedett. Nő döntést soha nem fog hozni, de ha valamit elrontasz akkor ő lesz az első aki hibáztatni fog.

2022. jún. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha nem megy pszichoterápiára és szerzi vissza az önbizalmát, akkor nehezebb lesz neki ismerkedni, de hasonló gyerekkori lelki sérülésekkel bíró, tehát önbizalomhiányos partnereket könnyebben fel tud szedni.
2022. jún. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!