Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miért szeretnek inkább az interneten ismerkedni amikor az sokkal nehezebb nekik, valamint a nők miért szeretnek inkább élőben ismerkedni amikor az nehezebb nekik mint az interneten való ismerkedés?

Figyelt kérdés
2022. jún. 12. 00:21
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Férfiak közül csak annak könnyű az ismerkedés, aki jól néz ki, aki nem, annak mindehol nehéz. Nőknek meg mindenhol könnyű. Offline csak annyi a dolguk, hogy sorbaállítják a jelentkezőket, majd a kicsi kacsójukkal intenek, hogy balra vagy jobbra távozzanak, online meg ugyanez lényegében, a napi száz like-ból elég könnyű kiválogatni a legjobbakat Tinderen.
2022. jún. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%

"A férfiak miért szeretnek inkább az interneten ismerkedni amikor az sokkal nehezebb nekik":


Mindenhol ugyanolyan nehéz férfiként. Ha visszautasítanak online, a való életben is vissza fognak. A Tinder csak az oka annak, hogy nehéz lett férfiként mindenhol.


"A nők miért szeretnek inkább élőben ismerkedni amikor az nehezebb nekik mint az interneten való ismerkedés?":


A nők nem gondolkoznak azon, hogy nekik hol nehéz meg hol nem, mivel az ő párkapcsolati életük ma már még csak nem is tutorial, hanem sandbox mód. A Tinderbe energiát kéne fektetniük, míg ezzel szemben ha csak sodródnak az élettel előre, minden jön csak úgy magától. Nehézségi szintről itt még csak nem is lehet beszélni, mivel semmiféle küzdelem nincs*.


*: Kivéve a azokat a nőket, akik kövérek, vagy tényleg csúnyák. Nekik viszont elég az a tanács, amit ŐK a férfiaknak szoktak adni itt az oldalon (normális nő ide nem jön fel): Fejleszd magad!

2022. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1%

Mire alapozod, hogy interneten sokkal nehezebb ismerkedni férfiként (vagy akár nőként)? Ha valóban annyival nehezebb, miért hódít egyre nagyobb teret az online ismerkedés és miért van az, hogy amerikában mondjuk már a kapcsolatok közel felében neten ismerik meg egymást az emberek?


Az #1-es választ meg nem igazán értem, hogy miért pontozta le bárki is.

2022. jún. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%

Csak annak a statiaztikának hiszek amit én készítek..


Nos igen 10 ből nő le se tojik az ún. tátskeresőkön pwdig állitólag nem vagyok bányarém.

Vagy mi denki udvariasan hazudik az önértékelés meg nem a levegőből jön ha kudar és wlutasitás hátán kudarc van mire legyek önértékelt ..?

2022. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: Hogymi?
2022. jún. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 Szerintem csak be volt baszva.
2022. jún. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6#

Pár sör után este már én is hasonlóan szépen írok:)

2022. jún. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#7 én is, pont magamból indultam ki..😁
2022. jún. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Annyira nem voltam beb*szva csak pár sör volt bennem meg másik teló billenyűzete tök más.., én meg lusta voltam elolvasni amit írok csak nyomtam egy entert... Na kicsit csapongtam.is a negativitással
2022. jún. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neten konyebb ferfikent.

Eloben sokszor nem veszem eszre a jeleket.

2022. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!