Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Régebben kikértem pár nőnek a véleményét itt az oldalon hogy szerintük hogyan nézek ki, és a nagy részük azt mondta hogy helyes, jóképű vagyok, de valamiért mégis nagyon kevés matchem van a társkeresőkön.

Pedig a nők akik ismernek személyesen, szerintük élőben még jobban is nézek ki mint a képen.

Mi lehet a baj szerintetek?



2022. jún. 18. 12:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg is válaszoltad a kérdésed. Ha élőben jobban nézel ki mint a társkeresőkön akkor élőben kellene ismerkedned. Társkeresőkön csak a kép számít. Ha nincs jó képed akkor buktad. Meg amúgy is akkora a konkurencia, hogy a nők úgyis a nálad jobbakat fogják valasztani. Az igények a plafonon vannak jelenleg. Amúgy meg a fene se tudja. Szerintem a tinder meg a badoo is olyan, hogyha fizetsz akkor több párod lesz, ha nem akkor meg kevés.
2022. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Az online társkeresőben csak a tényleg jó képű férfiak érnek el sok matchet mivel ott tényleg csak a kinézet alapján válogatnak a nők , a férfiak 5-10%-a kb aki a matchek nagy részét begyűjti.
2022. jún. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem igazán vannak barátaim, illetve nem vagyok annyira társasági ember, szóval marad a net.

Igen van rá esély, lehet jobb képeket kellene csinálni magamról, mert a mostaniak nem annyira adják vissza a valódi megjelenésem :)

2022. jún. 18. 13:12
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy profi fotóshoz.


"nagyon kevés matchem van"


A story azt a részèt mondjuk nem értem , hogyha van pár matched hol hal el a beszèlgetès?

2022. jún. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én nőként (és online társkeresőzőként) azt mondhatom, hogy sokszor már a nem létező tökünk kivan az egésszel. Rengeteg tahó seggfej van az ilyen oldalakon. Az még a jobbik eset, amikor legalább köszön, mielőtt elküldi a farkát, de legtöbbször csak a "megdugnálak" és társai jönnek. És nagyon sokszor előfordult már velem, hogy amikor kapok mondjuk napi szinten 5 ilyen üzenetet, akkor az úgy elveszi a kedvem az egésztől, hogy már annak sincs lelki erőm válaszolni, aki egyébként tök cukinak néz ki. Szóval ne csüggedj, egyáltalán nem biztos, hogy veled van a baj! :)
2022. jún. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn az egyik legfontosabb a jó kép, főleg Tinderen. Ha az alapján nem jössz be nekik, esélyed se lesz. Ha match is alig van, de elvileg jól nézel ki, akkor én is azt ajánlanám, hogy fordíts rá időt és csinálj jobb képeket.
2022. jún. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat :)
2022. jún. 18. 13:50
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
5-ös leírta a választ, de ha nem értesz egy kicsit se a nőkhöz úgy sem fogod fel. Lefordítom neked haver "FÉRFI NYELVRE" nem az a lényeg, hogy hogy nézel ki ezt fogd fel, mert már rég lenne csajod hanem legyél kedves és cuki nem kell úgy kinézned a képen mint az alkonyatból a vámpír srác aki mérgesen néz a kamerába, mert attól megijednek. Fogjátok fel srácok nem hülyeségből mondják a nők, hogy a pénz nem érdekli őket! Attól, hogy van egy bmw-d legtöbb nő nem fog a farkadra ugrani egyből. Én is jó képű vagyok ugyan ezzel küszködtem és mióta megértettem a nőket azóta sokszor még le is szólítanak engem.😀
2022. jún. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

8#:Kicsit félreértettél engem :D

Én tisztában vagyok a dolgokkal, nincs ilyen jellegű problémám, inkább az hogy nem annyira van túl sok egyezésem, bár lehet ez annak is betudható hogy nem szeretnék gyereket.

Engem nem fognak leszólítani mert nem vagyok az a mindenkire mosolygós típus, megválogatom kinek mutatom az igazi arcomat ;)

2022. jún. 18. 15:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
9-es látod ez az nem érted az egészet. Utolsó mondat az oka minden gondodnak.
2022. jún. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!