Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tényleg igaz, amit itt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg igaz, amit itt a nők írnak itt, akkor nekik is érdekük lenne a szexrobotok minél előbbi elterjedése, nem?

Figyelt kérdés

1. Állításuk szerint ilyesmire csak alantas, férfinak nem nevezhető lények szorulnak rá, tehát értük nem lenne kár. Kevesebb lenne a kéretlen udvarló és a füttyögő.


2. A már házasságban élőket is kevesebbet nyaggatná a párjuk meg akarná bezavarni a macit a málnásba, ellenne a robotjával, neki aztán sok év házasság után úgyis édes mindegy, hogy az autóját bütyköli, meccset néz, horgászik vagy a robotot dugja. Neki a közös ház a fontos, amit megszokott meg a gyerekek jövője, hogy szeretik az apjukat is.


3. Itt sem kéne az incelek sírámait hallgatni.


4. Az emberélet sem elhanyagolható, ha csak néhányat is megmentünk, mert a társkeresésből kiszorult férfiak megkapják a szeretetet legalább egy géptől, már megérte.


Az ellenzők meg ugyanazokat az érveket sorakoztatják fel, amiket felsorakoztattak 20 éve is az erőszakos videojátékok és a horrorfilmek ellen, miszerint agresszívvá teszi az embereket, amit a mai napig nem sikerült bizonyítani. Sőt, sokszor épp a horrorrajongók a legbékésebbek, kinézetre vadok meg plüssállat helyett koponya, kard meg kecskefej van a polcukon, de hamarabb felsegítik az elesett idős embert, adnak neki helyet, hívnak mentőt idegen bajba jutottra, mint az öltönyös menedzser, aki csak akkor teszi ezt, ha valakinek imponálni akar vagy érdeket lát benne (pl. gazdagnak néz ki az öreg vagy politikus kampányidőszakban).


Ha pedig a realitást nézzük, maximum lassítani, hátráltatni lehet a folyamatot, de a tudományos fejlődés megállíthatatlan.


Akkor nem lenne jobb az élére állni?



2022. jún. 29. 14:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Azoknak a pasiknak a többsége, akik füttyögnek, bunkóskodnak, akkor sem hagynák abba, ha lenne nekik szexrobotjuk. Ez olyan náluk, mint a reggeli kávé meg csavaros kifli, már reflex, a napjuk szerves része.


Nem minden házasságban lesz totál frigid a nő egy idő után. Nálunk pl. előző kapcsolatban nekem volt nagyobb étvágyam nőként. Ilyenkor amúgy normális ember vagy szakít, vagy elintézi magának, nem a másikat zaklatja meg erőszakolja a másikra magát, ha az nem akarja.


Ugyanígy picsognának az incelek, hogy jó, neki van szexrobot, de Karcsinak miért jutott igazi nő, ugyanúgy folytatná a többség.


Ha már az a kérdés, hogy kinek jusson szeretet, kinek nem... nem gondolom, hogy elenyészp számú ember boldoggá tétele a társadalomra akkor jó hatással lenne, de ha el kellene kezdeni valahol, akkor nem azokkal kezdeném, akik azon nyávognak, hogy miért nem jut nekik jó puni, amikor ez most is elérhető lenne nekik, ha mondjuk spórolnának pénzt prostira. Hanem intézetis gyerekekkel pl. (ott sokkal durvább dolgok mennek végbe sajnos... fizikai bántalmazás, szexuális erőszak, terrorizálás... aztán 18 éves koruk után kirúgják őket, a gyerek ott áll egy szar sulitól kapott papírral, vagy azzal sem...).

2022. jún. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
Tipikus nőcis hozzáállás. "Fujj, szubhumán lúzer, rám se nézz, hozzám se szólj, én feletted állok... Mi? Szexrobottal hetyegsz, és nem is nézel rám, nem vágyódsz utánam, az elérhetetlen istennő után? Degenerált disznó!"
2022. jún. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Még mindig nem értem. Miben más egy szexrobot mint a jobb kezed vagy egy prosti?
2022. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
98%
Mennyire kell elkeseredettnek lenni egy ilyeb szánalmas kérdés kiirasahoz?! Beteg ez a tarsadalom!
2022. jún. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Ha lesznek tényleg normálisan használható szexrobotok. Amit hétköznapi ferfiak is megtudnak majd venni az kb 40 év!


Kérdező 40 ev múlva feláll majd még a kis pöcsöd?

2022. jún. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2022. jún. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
36%
Bezzeg mikor megjelentek a vibrátorok, azokat a feministák a női szexuális szabadság jelképeiként ünnepelték :D
2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Jó. És? Fel kéne ajánlanom a fejlesztésre öt évi bruttó keresetem? Vagy mit csináljak?

Abszolút nem érdekel, hogy mibe vered a farkad.

2022. jún. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7: 1. vagyok, amúgy a válaszommal nem azt akartam mondani, hogy betiltanám a szexrobotot... ha valaki erre akarja tenni az életét, hogy ilyen robotot csinál, szíve joga. Azt sem ítélem el, aki spórol rá és meg akarja venni. Azt nem szeretem, amikor azt várják, hogy ezt az egészet én pénzeljem és támogassam azért, hogy incelek ingyen vagy potom pénzért tudják megvenni / bérelni... vagy olyan kérdést is látta, ahol vmelyik incel kifejtette, hogy szerinte elsősorban a NŐI kutatóknak kellene ezzel foglalkoznia, mert az ő érdekük és feladatuk a szegény szerencsétlen férfiak istápolása :D.


Amúgy feministaként mondom, a vibrátor istenítése és túlmisztifikálása is nettó hülyeség.

2022. jún. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem ezt a nők kb 99%-a le se szarja, amíg békén hagyod őket. Ilyenek létrehozásához pedig olyan emberek kellenek, akiknek érdekük, pl te és az incel haverjaid, meg egyéb pasik, akiknek kéne egy szexrobot, mondjuk pumpálhatnátok pénzt egy alapba a fejlesztéshez közösen, csak nyilván valakinek/valakiknek a nyavalygáson kívül tennie is kell, hogy létre jöjjön, amit szeretnének.

Természetesen megtehetitek, hogy ilyen eszközt használtok, de attól még mondjuk, ha lenne barátnőd a jövőben, neki nem kell elfogadnia, ha őt taszítják a férfiak, akik képesek szexrobotot használni, akkor is ha csak a múltban használtak. Tehát csak nyugodtan szexrobotozz, állj mondjuk te az élére és tegyél azért, amit akarsz. A legjobb befektetők nyilván az incelek, szállj rá egy kicsit a haverjaidra, hogy szálljanak be a buliba.

2022. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!